Nikki Bella ir John Cena planuoja „Black-Tie“ vestuves

 

Kiekvienas momentas su juo yra geriausias

Nikki Bella (@thenikkibella) bendrai paskelbė pranešimą

Nikki Bella ir John Cena įsitraukė į šį balandžio mėnesį, o dabar pora yra vestuvių planavimo viduryje. Dalyvaudamas „Teen Choice“ apdovanojimuose su savo seserimi Brie Bella, imtynininkas kalbėjo Pramogos Šiandienapie tai, kur ji ir Kaina yra planavimo procese. Nenuostabu, kad susijaudinęs nuotakos jau yra peržengęs kai kuriuos svarbius dalykus iš savo sąrašo.

„Turiu datą, ir aš turiu suknelę, ir viskas tarp manęs nėra, bet dabar dirbau taupant datą“, - atskleidė Bella. Ji ir Kaina planuoja tuoktis per metus, nors jie neatskleidė konkretaus laiko ar vietos. Kalbant apie suknelę, „Bella“ dėvėjo „Marchesa“ - ir tai nebuvo sunkus sprendimas. Dalyvaudama mados šou, ji buvo „parduota“ dizaineriui.

NIKKI BELLA IR JOHN CENA PRADĖJO JŪSŲ „INTIMATE“ VYKDYMĄ

Paprašius vieno žodžio apibūdinti savo vestuves, Bella pasirinko du. „Juoda kaklaraištis, klasika“, aktorė dalinosi, pabrėždama „klasikinį“. Ji taip pat nori, kad renginys būtų transliuojamas. "Tikimės trečiojo sezono Iš viso Bellas," Ji pasakė.

Be vestuvių pokalbio, Bella suprato, ar ji ir Kaina nori šeimos. Ji pripažino, kad po to, kai žiūri jos seserį, ji nebe taip tiki. „Būdamas aplink jį, aš iš tikrųjų mėgstu„ Hey John, aš su jumis, ne vaikai! “„ Nepaisant to, ji džiaugiasi, kad teta. "Aš niekada nežinojau, kad galėčiau kažką taip mylėti, ir aš tiesiog mėgstu jai, kaip ji yra mano paties."