Tai, ką „Priyanka Chopra“ mama moka apie savo artėjančias vestuves Nickui Jonui

 

Vienintelis būdas tai padaryti ... su šeima ir Dievu. Dėkoju visiems už jūsų pageidavimus ir palaiminimus

Pranešimas, kurį bendrina Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Tai buvo užimtas savaitgalis „Priyanka Chopra“ ir „Nick Jonas“: pora patvirtino savo dalyvavimą ir šventė su šalimi savo gimtojoje šalyje Indijoje. Renginys suteikė šeimoms galimybę susitikti, o dabar Prijankos motina Madhu Chopra kalba apie šventę, jos būsimąjį sūnų ir poros vestuvių planus.

Marie Claire praneša, kad Quanticoaktorės mama patvirtino pora tradicinę induistų dalyvavimo partiją, kurioje dalyvavo aroka ceremonija ir malda - ir tikisi, kad jų vestuvės seks pavyzdžiu. "Aš tikrai noriu tradicinės Indijos vestuvių. Tai mano vienintelis noras. Aš pradėjau roka su puja , kas man svarbu. Aš esu šiuolaikiška motina, bet širdyje esu gana konservatyvi, - sakė ji. Madhu pridūrė, kad „Nikas patiko maldas per puja. Jis jam buvo naujas dalykas, ir jis jį rimtai paėmė. Jis sekė, ką sakė mūsų panditji, ir tiksliai giedojo sanskrito mantras. Ir jis, ir jo tėvai tai padarė gražiai. Jie yra gražūs žmonės. “

SUSIJUSIOS: Eikite į Nick Jono ir Priyanka Chopra tradicinę Indijos sužadėtuvių partiją

Tai skamba kaip pop žvaigždė gavo gana šiltą pasimatymą į „Chopra“ šeimą. Madhu tai patvirtino, kai sakė, kad yra „nuostabus žmogus“ ir „ramus ir brandus“.

Nicko šeimos jausmai yra abipusiai. Jo brolis, dainininkas Joe Jonas ir jo sužadėtinis, Tronų žaidimas žvaigždė Sophie Turner, abu pakartotinai paskelbė Priyanka ir Nick dalyvavimo patvirtinančias nuotraukas savo Instagram paskyrose su sveikinančiomis antraštėmis. „Wow. Pirmiausia aš esu palaimintas neįtikėtinu ateities broliu, o dabar toks gražus, viduje ir lauke, būsimas sesuo“, - rašė Sophie. "Aš taip džiaugiuosi, kad sveikinu jus į šeimą @priyankachopra. Aš tave myliu."