Naujai įsitraukė? Išspręskite atlikti šias 8 užduotis prieš pavasarį


Fotografija: Heather Payne Photography

Jūs iškėlėte šampaną, priimėte daugybę jūsų pageidavimų, ir išgirdote daugiau nuotraukų iš kairės pusės, nei norėtumėte pripažinti. Puikus! Jūs tinkamai ir kruopščiai švenčiate savo dalyvavimą. Jei jūs nesate skubėję, tada visais būdais nedvejodami tęskite savo naujo santykio statusą. Bet tiems, kurie pasirengę nardyti, pradžia gali būti sunkiausia dalis. Štai kodėl mes paprašėme dviejų prieskonių vestuvių planuotojų apibūdinti būtent tai, ką jums reikia padaryti dabar, nesvarbu, ar ieškote per tris mėnesius ar trejus metus. Galiausiai sausio mėn. Yra rezoliucijų mėnuo. Prieš pavasarį supažindinkite šiuos aštuonis elementus nuo savo darbų sąrašo ir jums bus gerai važiuojate į tobulą šventę!

Susijusios temos: klaidos, kurios neseniai įsitraukė nuotakomis, ir kaip jas išspręsti

Nustatykite savo viziją ir biudžetą.

Kai jūs ir jūsų būsimas sutuoktinis esate pasiruošę, išsiaiškinkite laiką, kad aptartumėte, ką kiekvienas iš jūsų įsivaizduoja savo didelei dienai. (Nežinote? Paspauskite keletą nuotakų žurnalų arba peržiūrėkite idėjas.) Tada pereikite prie sunkių dalykų. „Aptariant savo vestuvių biudžetą gali būti sudėtinga ir gana dažnai įtempta, pokalbis“, - pripažįsta Kristine King, Kristine King įvykių prezidentas ir vadovo renginys. Bet tai kainų žyma "turės įtakos daugeliui, jei ne visiems, planavimo sprendimams." Ji sako, kad poros turėtų susėsti su savo šeimomis (jei jos prisideda) ir išeina, kas moka už ką ir kiek jie patogiai garbanos: „Vėliau jis gali sutaupyti daug streso ir painiavos“.

Užtikrinkite savo bling.

Ne seksualiausia užduočių, bet labai reikalinga, sako karalius. Pasitarkite su savo namų savininko ar nuomininko draudimu, ar jie siūlo planą, kaip apsaugoti savo žiedą nuo vagystės, praradimo ar sugadinimo.

Atlikite preliminarų svečių sąrašą.

Kviestųjų skaičius turės įtakos kiekvienam sprendimui, kuris bus priimtas, ir tai bus vienas iš pirmųjų klausimų, kurie buvo pateikti daugelyje vietų. Ar abi šeimos siunčia sąrašus (su esamų potencialių pakviestųjų adresais!), Tada nustatykite pagrindinę skaičiuoklę, rekomenduoja karalių. Jūsų galutinis svečių skaičius tikrai pasikeis, atsižvelgiant į biudžeto ir vietos apribojimus, tačiau svajonių sąrašo organizavimas nuo pat pradžių palengvina visus kitus sprendimus. Be to, kai galėsite siųsti kvietimus, galėsite lengvai gauti visų vardų ir adresų.

Išsaugokite datą.

Prieš pradėdami vietovės medžioklę, pabandykite susiaurinti, kai norėsite susituokti, galvodamas apie tai, kurį sezoną pageidaujate, ir atsisakydami didelių atostogų ar šeimos renginių, kurių nenorite prieštarauti. "Turėkite omenyje," sako Laura Weatherly, įkūrėjų reikalų įkūrėjas, "jei pasirinksite populiarius mėnesius, pavyzdžiui, gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėn., Galite mokėti priemoką už geriausius pardavėjus arba turėti mažiau pasirinkimo."

Susiję straipsniai: 16 Pramonės vidinių intarpų gudrybės dėl vestuvių planavimo

Rasti planuotoją.

Jei ketinate eiti į šį maršrutą, prieš raktą ką nors dar reikia pasirinkti vestuvių planuotoją, pažymi „Weatherly“, nes geras žmogus gali nukreipti jus į aukščiausius pardavėjus ir paprastai gauti specialius pasiūlymus. Be to, sako karalius: „Jie galės jums kas savaitę vesti vestuvių planavimo procesą“.

Patikrinkite vietas.

Padarius šį pirmąjį svarbų pasirinkimą, daugelis kitų detalių padės patekti į vietą. Weatherly taip pat pažymi, kad pasirinkta vieta greičiausiai bus pagrindinis veiksnys nustatant jūsų vestuvių datą. Kai tiriate galimas galimybes, pagalvokite apie savo idealų stilių - ar esate labiau kaimiškas svirnas, oficialus šalies klubas, ar basomis paplūdimyje? svečių.

Užsisakykite populiarius pardavėjus.

Kai vieta yra užrakinta, sako Weatherly, pereikite prie vestuvių profesionalų, kurie naktį gali dirbti tik vieną renginį - fotografą ar grupę. Nuspręskite su savo sutuoktiniu, kas jums svarbiausia, rekomenduoja karalių. „Jei muzika yra jūsų vestuvių dienos dėmesio centras, pradėkite tyrinėti grupes, nustatykite, kiek instrumentinių kūrinių norėtumėte, ir apsilankykite keliose vitrinose. Jei norite, kad jūsų vestuvės būtų užfiksuotos geriausiame fotografe ar videografe jūsų vietovėje , skambinkite ASAP. “

Pasirinkite savo komandą.

Siūlydami savo bridesmaids ar groomsmen suteikia jums norinčių padėjėjų ar tiesiog pals grupių, į kurias galite prisiliesti, kai reikia išpūsti vestuvinius garus. Turėkite omenyje, sako Weatherly, pusės nereikia būti lygios ir taip pat galite paprašyti kitų draugų, kad jie tarnautų kaip vedėjai arba kitaip dalyvautų ceremonijoje. Be to, ji pažymi, kad „didesnės vestuvės reiškia daugiau gėlių, suknelių ir plaukų bei makiažo kaštų, todėl jei bandote laikytis biudžeto, palaikykite mažą partiją“.