7 Naujųjų metų tradicijos įtraukti į jūsų vestuvių dieną


Naujųjų metų išvakarės ir Naujųjų Metų diena visame pasaulyje švenčiamos įvairiais būdais, visuotiniu požiūriu, kad naujo metų pradžia turėtų būti šventinis ir laimingas laikas. Iš specialių maisto produktų, kuriuos mes valgome, kad sukurtume progą, yra daugybė kultūrų visame pasaulyje būdų patekti į naujųjų metų dvasią.

Ir kadangi vestuvės taip pat yra naujo pradžios ženklai ir todėl, kad jie atneša savo džiaugsmo dvasią, mes manome, kad norėtumėte pažvelgti į kai kurias daugiakultūrines tradicijas, kurios yra naujo metų pradžia. Kas žino, galbūt norėsite įtraukti keletą šių tradicijų į savo vestuvių dieną.

Naujųjų metų vestuvių idėjos

Baltas drabužis

Naujųjų metų išvakarėse brazilai dėvi tik baltą aprangą, kad pritrauktų taiką ir laimę. Kiekvienas prisimena, kad „Solange“ balta drabužių vestuvė? Taip, tai tikrai yra gudrybė, kurią galite nuvilkti vestuvių metu, prašydami spalvų suknelės kodo visiems svečiams. Tai daro tikrai nuostabias vestuvių nuotraukas.

Laimingos pupelės

Amerikiečių pietuose, juodųjų akių žirnių valgymas yra simbolis, rodantis gerą klestėjimą ateinančiais metais. Čilės valgo lęšius, o dar kitos kultūros pasieks apvalias pupeles, kurios, kaip manoma, atneš laimę per ateinančius metus. Nors pupelės jūsų vestuvėse gali būti ne tokios patrauklios, kaip ir patiekalas, galite apsvarstyti galimybę bendrauti su savo maitinimo komanda apie kūrybinius būdus, kaip įtraukti šias laimingas monetas paverčiančias pupeles į savo vestuvių dienos meniu.

Septyni patiekalai

Estai valgo Naujųjų Metų dieną septynis kartus, tikėdamiesi, kad kitais metais atneš daug gausos. Užuot paspaudę septynis kursus savo vestuvėse, galite tikrai pasiūlyti svečiams gausius maisto variantus, sudarant septynias à la carte meniu punktus.

Dešimt vynuogių

Ispanijos valgyti 12 vynuogių, kai laikrodis trunka vidurnakčio, vienas kiekvienam varpui, kaip sėkmės ženklas. Apsvarstykite galimybę įtraukti savo vynuoges ir kitus gausius vaisius į savo vestuvių centrus, kad jie galiausiai pasisektų.

Maišeliai iš spurgų

Nyderlanduose žmonės švenčia naujus metus kepdami tam tikrą oliebollen, kuris yra kepti tešlos rutuliai, panašūs į mažą apvalią beignet. Mažų apvalių spurgų maišeliai, padengti cukraus milteliais, tarnavo kaip vėlyvų užkandžių vestuvėse? Taip prašau!

Gausūs granatai

Turkijos naujųjų metų tradicija yra mesti granatus ir pamatyti, kiek jie sprogo. Jei jie yra gausūs, manoma, kad tai yra gerų metų simbolis. Nors mes neprieštaraujame, kad jūsų vestuvėse mėtytume ryškius raudonus vaisius, į savo centrus įdėkite visą granatą arba naudokite granato sultis savo specialybės kokteiliuose - tai šventinė tradicijos sukrėtimas.

Pusnakčio bučiniai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad klasikinis „Americana“ Naujųjų metų išvakarės bučinys yra būtina įtraukti į vestuvių dieną. Ar DJ mesti į savo mėgstamą melodiją, kaip laikrodis dvylikos ir baigia geriausius laikus, kada yra aukšto lygio, žinoma, bučdami savo naująjį sutuoktinį.

8 Naujųjų metų nutarimai dėl nuotaka