Naujųjų metų vestuvių etiketo poros turi žinoti


Fotografija: Alison Conklin

Malonus būdas įžengti į naujus metus yra susituokti Naujųjų metų išvakarėse. Svečiai, kurie baiminasi, kad atostogos yra retos, nes jie retai daro kažką įdomaus, vestuvės yra puikus įvykis. Žmonės, turintys šventinę nuotaiką, šokių muzika, daug maisto ir dar daugiau gerti. Taigi, kaip nuotaka ir jaunikis, jūs norėsite gauti viską. Štai ką reikia nepamiršti.

Priežastys, kodėl turite Naujųjų Metų vakarą

Suteikite svečiams didelius vadovus.

Išsiųskite taupymo datas, kai tik turėsite užrakinti datą; viskas, ką jums reikia pasakyti, yra data ir vieta (miestas ar miestas). „Skrydžiai ir viešbučiai dažnai būna brangesni už Naujųjų Metų išvakares, todėl jiems labai svarbu suteikti jiems daug įspėjimų, kad būtų galima išreikšti savo abejones“, - sako Morgan Miller, renginių planuotojas, kuriam priklauso „San Francisco Bay“ plotas. Be to, jei tėvai turi samdyti vaikų auklėtojus, jie turi juos rezervuoti anksti, nes tai yra tokia populiari vakaro diena.

Pakviesti vyresnius vaikus.

Daugelis šeimų norės švęsti Naujųjų metų išvakares su savo vaikais, todėl žinokite, kad jūsų šventėje gali būti mažiau svečių, jei pasirinksite politiką, kurioje nėra vaikų. Jei galite tai keisti, pakvieskite vyresnius, kurie gali pasilikti vėlai.

Negalima pradėti per anksti.

Jei tikitės, kad dauguma svečių liktų vestuvėse iki vidurnakčio ar vėliau, geriausia būtų suplanuoti 17 val. arba 18 val. ceremonijos pradžia, sako Milleris.

Pateikite važiavimą namuose.

Visą naktį įsitikinkite, kad kelis kartus kelis kartus išvažiuosite, todėl svečiai gali gerti nesijaudindami, kad grįžta į savo viešbučius. Taip pat galite gauti kodus per „UberEvents“ arba „LyftEvents“, kad padėtų padengti savo vairavimo paslaugos kainą. „Nustatykite, kiek norite biudžetą kiekvienam svečiui, ir jie gali naudoti jūsų įvykio kodą, kad galėtų eiti į kelionės kainą“, - sako Milleris. Kadangi važiuojančių važiavimų kaina dažnai patenka į NYE, svečiai įvertins pagalbą.

Pajuskite jaustis kaip Naujųjų Metų išvakarės.

„Jei ketinate vestuvių šventę Naujųjų Metų, smagiai dekoro elementai, pavyzdžiui, baliono lašas ar Konfetės patranka, - sako Milleris, kuris taip pat siūlo įkurti maisto stotis, kurias mėgsta svečiai. „Jūsų svečiai jaučiasi, kad jie ne tik buvo neįtikėtinai linksmose vestuvėse, bet taip pat turėjo mėgautis nuostabiu Naujųjų metų išvakarės vakarais!“