Paskutinės medaus mėnesio tendencijos jus nustebins


Fotografija: „Westin Hotels & Resorts“

Nors paplūdimio atostogos Karibų jūros regione ir Meksikoje vis dar yra populiarios medaus mėnesio dėmės, atrodo, kad vyksta pokytis, kai jaunavedžiai pasirenka praleisti savo pirmąją atostogas kaip vyrą ir žmoną, bent jau tai, ką neseniai atliko „Westin Hotels & Resorts“ apklausos duomenys rodo. Žemiau pateikiami keli tyrimo rezultatai, kuriuose dalyvavo 4060 respondentų.

Poros gyvena arčiau namų

Per pastaruosius penkerius metus JAV ir Kanadoje užaugintų porų 75%, o kelionės į Europą sumažėjo beveik pusę. Mes sutinkame, kad yra daug medaus mėnesio smagu būti arčiau namų.

Geriausios medaus mėnesio vietos JAV

Newylweds galvoja už paplūdimio

Poros yra 1,5 karto didesnės tikimybės ieškoti lauko ir du kartus dažniau slidinėti.
Epas medaus mėnesio idėjos nuotykių fotografams: Westin Hotels & Resorts

Jie išnaudoja savo pabėgimą


70% porų supakuoja papildomas paskirties vietas mažiau laiko, mažiau nei 10 dienų lankydamos daugiau nei vieną paskirties vietą. (Bet nebandykite per daug įtrūkti, kaip aš pats! Vadovaukite čia, kad galėtum pasimėgauti kitomis medaus mėnesio medžiagomis ir pan.)

Poros kreipiasi į Instagram įkvėpimo

80% respondentų, kurie per pastaruosius penkerius metus buvo pasijuokę, naudojo socialines žiniasklaidos priemones savo tikslams tirti. Instagram yra puiki vieta pradėti. Keletas mūsų asmeninių mėgstamų kelionių paskyrų apima @beautifuldestinations, @passionpassport ir @travelnoire. Įspėjimas: atsiras klajojimas.

Studijų metodologija

 

Šis tyrimas grindžiamas STUDYLOGIC LLC apklausa, kurioje dalyvavo 4060 (ne vieną) respondentų, kurių namų ūkių pajamos siekė 50 000 JAV dolerių - 500 000 JAV dolerių, iš JAV, Kanados ir Meksikos. Kiekviena šalis sudaro apie trečdalį respondentų. Tyrimą sudarė 27 klausimai, įskaitant identifikatorius. Interviuojantys buvo atliekami nuo 2016 m. Balandžio 7 d. Iki balandžio 14 d. Apklausa vidutiniškai buvo 25 minutės ir yra +/- 3% paklaida.