„Nastia Liukin“ įrodo, kad tavo vestuves atidėti

 

Nors tai buvo beprotiška, bet labai įdomi savaitė su @ la2024, mano mėgstamos akimirkos visada yra su jumis @ mattlombardi24

Nastia Liukin (@nastialiukin) bendrinamas pranešimas

Nuotakos ir jaunikiai susiduria su daugybe planavimo spaudimo. Šeimos nariai, draugai ir socialiniai susitarimai lūžo lūkesčius poroms, nukreiptoms į altorių, įskaitant, kad jie turi savalaikę santuoką. Bet kartais planai keičiasi, arba pora tampa priblokšti, paliekant vestuvių laiko skalę. Spėk? Tai visiškai gerai!

Aukso olimpinis žaidėjas Nastia Liukin įrodo, kad vestuvių datos gali laukti. Gimnastas ir jo sužadėtinis Mattas Lombardi neseniai paskelbė apie savo vestuvių atidėjimą. Nors pora buvo įdarbinta beveik dvejus metus ir planavo susieti mazgą Niuporte, Rodo saloje, šį birželį jie nusprendė kartu laikytis. „Mano karjera buvo tokia beprotiška, mes abu manėme, kad geriausia būtų pasimėgauti ir sutelkti dėmesį į laiko praleidimą vieni su kitais“, - sakė Liukinas Žmonės. „Mes esame kartu, mes užsiimame“, - patvirtino sportininkas.

JŪSŲ ULTIMATE VĖRIMO PLANAVIMO LAIKAS

Moterys dažnai jaučia šilumą, kad visiškai įsitrauktų į vestuvių planavimą, bet tai ne visada praktiška darbo pasaulyje. Liukinas, kuris ką tik grįžo iš komentarų 2016 m. Olimpinėse žaidynėse, turi daug (įspūdingos) plokštės. Neseniai ji baigė Niujorko universitetą, dabar keliauja dirbti su JAV gimnastika. Užimta ponia turi daug ką nuveikti, ir gali užtrukti visą laiką, kiek jai reikia, labai ačiū.

"Aš tikrai labai džiaugiuosi, kad likusį savo gyvenimą praleisiu su juo", - sakė ji Žmonės. "Gruodžio mėn. Įsigijome namą ir kartu pradėjome naują verslą, o mes tiesiog norėjome užtrukti antrą kartą ir pristabdyti ir kvėpuoti." "Mes vis dar kartu!" ji pridūrė. "Tai ne taip, kaip mes visuomet pertraukosime mūsų santykiuose."

„Lombardi“, kuris dabar dirba su „Liukin“ savo programoje „Grander Sports“, pasiūlė dar 2015 metais. Jis nustebino Liukiną su individualiu žiedu ir švente su šeima ir draugais. Kalbant apie tai, kada dabar bus vestuvės, Liukinas spėja kitą vasarą. Linkime pora atsipalaiduoti, ko jiems reikia, ir laukiame jų ateities planų!