Šios nuostabios kalnų vestuvių vietos susprogdins jus


Nesvarbu, ar apsupta sniego ar pavasario laukinių augalų, kalnų paplūdimiai gali pridėti dramatišką aplinką bet kokioms vestuvėms. Ir kas labiau romantiška nei keistis pažadais kalno viršūnėje, apsuptoje gamtos ir artimaisiais? Šios naujos vestuvių vietos, kuriose yra patalpų ir lauko galimybės, siūlo šviežius panoraminius vaizdus, ​​kad galėtumėte pasakyti „I dos“. Pažvelkite į šiuos viršūnius.

Gražus tuščiaviduris

Kur: Long Eddy, Niujorkas

Šiuose naujuose 93 hektarų plote įsikūrusiame viešbutyje „Catskills“ vos per du su puse valandos nuo Niujorko įsikūrusiame ceremonijoje yra pievos, iš kurių atsiveria vaizdas į viršūnes ir obuolių giraitė. Iki 200 metų priėmimai vyksta restauruotame 240 metų tvarte su katedros lubomis. Išankstiniam pasirengimui (ir po dienos mėnesio) yra istorinis trijų miegamųjų sodyba, esanti kalvose.

Šalies patarimas:Mesti ugnį svečiams, kad susirinktumėte, ir jūs turite nepamirštamą savaitgalį.

Detalės: Vietos nuoma nuo $ 15,000, handsomehollow.com.

Raskite Jums geriausią vestuvių vietą

Pažvelkite Barn


Kur: Banner Elk, Šiaurės Karolina

Po senų tvartų atnaujinimo, savininkai nusprendė jį išsinuomoti kitiems, kurie svajoja apie „Blue Ridge Mountain“ renginį. Žaibiški žiburiai pakabinami nuo 30 pėdų gegnių pilkų sienų erdvėje, kuri yra įrengta su regeneruotomis medinėmis lentomis ir kryžminėmis kėdėmis. Dėl ceremonijos galite pasirinkti pačią tvartą, Marijos pievos platformą arba intymią koplyčią (atidarymą 2017 m.).

Šalies patarimas: Nuleiskite naktį su s'mores gaisro duobėje; paprašykite savo maitinimo įstaigos tiekti ingredientus.

Detalės: Vietos nuoma nuo $ 6,000, overlookbarn.com.

Susijusios temos: Vestuvės S'mores desertai Svečiai norės S'more Of


Rush Creek Lodge At Yosemite

Kur: Groveland, Kalifornija

Šis 143-ių kambarių kurortas, esantis kaimyniniame Yosemite nacionaliniame parke, yra pirmas, kuris atveria regioną per 25 metus. Yra vietinės ceremonijos dėmės, tačiau dauguma porų keičiasi įžeidimais aplinkiniame miške (parodyta), sugrįžus į lengvą namą, kur galima pasimėgauti ant grotelių ir kitų vietinių patiekalų.

Šalies patarimas: Prieš didelę dieną, organizuokite ekskursiją su gidu - su vaizdu į Siera Nevada.

Detalės: Vietos nuoma nuo $ 2,500, rushcreeklodge.com.

Aukštos Vakarų distiliavimo gamykla


Kur: Wanship, Utah

Įsijungimas į šią distiliavimo gamyklą ir rančą tik į rytus nuo Solt Leik Sitis reiškia sakydamas „aš“ prieš „Uinta“ ir „Wasatch“ ribas. Iki 125-osios grupės gali rinktis lauko ceremoniją priešais baisius viršūnius, o mažesnės šalys gali jaustis koplyčioje. Vėliau „Adirondack“ kėdės kviečia poilsiui atsipalaiduoti - prieš vakarienę didžiojoje salėje, kur didžiuliai nuotraukų langai paklojo šonkaulių ir upių upėtakius.

Šalies patarimas: Pasiūlykite distiliavimo ekskursiją kokteilių valandos metu.

Detalės: Vietos nuoma nuo $ 10,000, įskaitant maistą ir gėrimus, highwest.com.

Geriausios atnaujintos vestuvių vietos šalyje