Miley Cyrus'o nauja daina yra apie jos santykius su Liam Hemsworth

 

Paštas, kurį bendrino Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Nepaisant to, kad jie vėl buvo vėl atkurti, Miley Cyrus ir Liam Hemsworth santykiai yra neabejotinai įjungta dabar. 2013 m. Pasibaigus jų dalyvavimui, „Cyrus“ ir „Hemsworth“ 2016 m. Sausio mėn. Atgaivino savo romantiką, ir nuo to laiko ji buvo pastebėta dėvėdama savo „Neil Lane“ sužadėtuvių žiedą. Nors abu šie gyvena kartu su Malibu ranča, dainininkas ir jo aktoriaus rūmai paprastai palaiko santykius tyliai. Iki šiol tai yra. Gegužės 11 d. Cyrus debiutuos naują dainą, pavadintą „Malibu“. Skelbimų lenta ataskaitas. Spoileris įspėjimas: viskas apie jos santykius su Hemsworth.

„Aš niekada netikėjau tavęs, jei prieš trejus metus man pasakėte, kad aš čia rašau šią dainą“, - sakė ji žurnale. „kalbėsiu apie mane, jei aš išeinu iš restorano su Liamu. Tad kodėl gi neužsidėkite galios savo santykiuose ir sakau:„ Taip aš jaučiuosi “? Ji neišsipūtė, ką sako daina, bet Skelbimų lentažurnalistas jį vadino „sentimentaliu“, labai skirtingu tonu nei dainininko naujausių hitų. Mes tikimės, kad tai bus vasaros naujoji pirmoji šokio daina!

Billy Ray Cyrus nori valdyti Miley Cyrus ir Liam Hemsworth vestuves

Nors dabar šis pora aiškiai vyksta gerai, Cyrusas yra atviras apie tai, kad ji ir Hemsworth 2013 m. Reikalavo laiko skirtumo. Paklaustas apie pareiškimą, kurį ji padarė po to, kai jie sulaužė („aš taip paniręs į darbą, galiu net galvoti apie tai, - tuo metu sakė Cyrus), dainininkas kalbėjo apie poreikį augti ir keistis. „Man teko keisti tiek daug“, - sakė Cyrus. „Ir keisdami kitą žmogų, kuris nesikeičia taip, yra pernelyg sunku. Staiga jūs esate,„ aš daugiau nežinau tavęs “. Mes turėjome atsisakyti vienas kito. "

Aiškiai įsimylėjusi viena su kita yra akivaizdžiai tai, ką padarė ši pora, ir du atrodo laimingesni nei bet kada. Cyrus nesvarstė vestuvių planų, bet gandas, kad ji ir Hemsworth svarsto vasaros vestuves. Gyvenimas ir stilius pastaruoju metu pranešė, kad pora norėjo, kad šventė būtų įsitvirtinusi dvasingumu. „Miley turi tikrą hipių pusę ir nori, kad tai būtų ne tik išleisti milijonai“, - sakė šaltinis. „Ji nori sutelkti dėmesį į dvasinę santuokos pusę ir yra labai suinteresuota induizmu, todėl ji ieško vietų Nepale, kur induizmas yra gyvenimo būdas.“

Kitas galimas vestuvių tikslas? Hemsworth gimtoji Australija. „Ji mėgsta ten gyvenančią gyvenimo būdą“, - sakė šaltinis. „Ji jaučiasi namie.“ Jei kada nors šie du nariai nusprendžia, kad jie bus papuošti, mes įsitikinę, kad tai bus visiškai asmeninis reikalas, žinoma, su daugybe muzikos.