Miley Cyrus & Liam Hemsworth Apsilankykite vaikų ligoninėje, kad skleistų „Happy Hippie“ meilę

Miley Cyrus ir Liam Hemsworth turėjo puikų (ir įdomų) atostogų sezoną. Vakar, du lankėsi Rady vaikų ligoninėje San Diego, kad nustebintų kelis pacientus. „Miley“ savo dienas gerbė „Instagram“ prieš tą dieną, kai ji sakė, kad ji buvo ypatinga diena jos įkūrimui - Happy Hippie Foundation. Kaip paaiškėja, Miley su juo užvaldė Liam Hemsworth, kad pridėtinė siurprizas!

 

Dėkojame, kad šiandien esate mus! Gražūs vaikai visur! @liamhemsworth yra oficialiai #happyhippie !!!! @happyhippiefdn

Nuotrauka, kurią įkėlė Miley Cyrus (@mileycyrus)

Iš tikrųjų Miley stiliaus metu ji apsilankė daugybę tonų. „Rady“ puslapis taip pat dalinosi keliomis dueto nuotraukomis su antrašte: „Šiandien mes gavome netikėtą ypatingą vizitą iš keleto žmonių, kuriuos galėjote atpažinti! mūsų pacientams. 2015 m. „Miley“ pradėjo nepelno siekį, kad jaunuoliai galėtų kovoti su neteisybe.

 

Karalienės karys !! Taip tu esi!!!!!

Nuotrauka, kurią įkėlė Miley Cyrus (@mileycyrus)

„Katy Perry“ ir „Orlando Bloom“ skleidžia šventę „Vaikų ligoninėje L.A.

Du buvo atviri apie savo šventes, kurios apėmė Kalėdų šventę su Miley šeima. Ji pasidalino keliais Instagram'ais, parodydama savo gerbėjams, kaip dėkinga jai už savo šeimą ir draugus. Ji taip pat pasidalino nuotrauka su Liam ir jų gelbėjimo šunimi Dora. Kaip tuos du išvaizdus !? Mes taip pat mylime negražus Kalėdų megztinius!

 

Galvodami apie tai, kaip pasisekėme, Dorą pirmą kartą praleisime kartu su šeima! Mūsų didelis ir gražus gelbėjimas! Kokia puiki atostogos jūsų šeimai ADOPT & SAVE? Pagalvok apie tai! Jei einate, atsiųskite man paveikslėlius, kuriuos žinote, kad esu apsėstas gyvūnų! Obvi! #adoptdontshop

Nuotrauka, kurią įkėlė Miley Cyrus (@mileycyrus)

Prieš atostogas Miley sesuo pasidalino viso šeimos ir Liamo nuotrauka dėl „Kalėdų kortelės“. Gerai, Liam!

 

„Cyrus fam“ Kalėdos pilnos sūpynės

Nuotrauka paskelbta Brandi Cyrus (@brandicyrus)

Nuo to laiko, kai šiais metais pradėsite dirbti iš naujo, galiausiai kalbėsime žiedas, mes jaučiame, kad 2017 m. šiems dviems bus dar geresnis metas.

 

Nesvarbu

Nuotrauka įkėlė Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Ar šie „Celebrity Couples“ įsitraukia į 2017 m.?