Michelle Obama sako, kad vyras Barackas Obama turi vieną skundą dėl naujo namo

Praėjus metams po oficialaus išėjimo iš Baltųjų rūmų, Michelle Obama atvėrė apie ją ir Baracko Obamos naujus kasti. Ketvirtadienio epizode „Ellen DeGeneres“ parodabuvęs FLOTUS atskleidė, kad jos vyras tiksliai negauna erdvės, kurios jis norėjo savo Vašingtone.

„Jis vis dar apie tai kalba“, - sakė B. Obama. „Jis taip trumpai pasikeitė dėl šio sandorio. Jis neturi pakankamai spintos erdvės ... atsiprašau!“ Be to, ji taip pat pripažino, kad buvęs prezidentas „taip pat gavo mažiausią savo biuro patalpą“ ir kad jis pavydi dukros Sasos erdvei. Matyt, šešiolikmečiai turi dvivietį miegamąjį, kuriame yra svetainė. „Taigi, jis tikrai nekenčia jos“, - B. Obama džiaugėsi.

 

Susiję: Michelle Obamos 25-osios metinės jubiliejus yra saldiausias dalykas, kurį pamatysite šiandien

Tačiau Barackas Obama jaučiasi apie savo naujas gyvenimo sąlygas, jis vis dar yra kaimynystėje, kurią žino ir myli - jų rezidencija yra vos už 50 km nuo Baltųjų rūmų. Paklaustas, ar jis jaučiasi keistai judėti arti savo buvusio namo, Michelle Obama pakratė galvą. „Ne, tai ne. Aš turiu galvoje, žinai, aš išmokau tuos aštuonerius metus, kad namuose yra tai, kur mes tai darome, ir aš buvome Baltojo rūmuose aštuonerius metus, bet tai nebuvo namas, tai buvo mes Tai buvo mūsų vertė ir meilė vieni kitiems.

Labai gerai, kad poros didžiausias koregavimas judėjimo metu buvo ne keičiantis namams - jis priprato, kad vėl turėjo durų skambutį. „Dabar aš turiu duris ir durų varpą, o žmonės iš tikrųjų išvyksta, kai aš atėjau į savo duris, ir aš jį atidarau“, - sakė B. Obama. „Šunys, Bo ir Sunny, nežino, kas yra durų skambutis. Taigi, žiedas skamba ir jie tarsi niekada to negirdėjau“.