Michael Fassbender ir Alicia Vikander yra medaus mėnesiai Italijoje


Fotografija: Mike Marsland / WireImage

„Alicia Vikander“ ir „Michael Fassbender“ vedė vedybinį gyvenimą Italijoje. Paaugliai buvo pastebėti sekmadienį Bolonijoje, kur jie fotografavo su savo gerbėjais tik vieną savaitę po to, kai jie buvo susituokę Ibizoje.

Toks tylus, kaip šie du santykiai buvo susiję su jų santykiais - poros atstovai dar turi oficialiai patvirtinti santuoką - atrodo, kad jie labai atsivėrė. Vieną savaitę po to, kai susietas mazgas, keli Bolonijos vietiniai gyventojai paskelbė nuotraukas su dalyviais. Daugelis jų buvo paimti mažame restorane, kur Vikander netgi paėmė savo vestuvių grupę, kartu su kita pora.

 

Gaia Carretta (@piccolocarro) bendrinamas įrašas

„Samira Wiley“ ir „Lauren Morelli“ turėjo „gražią“ itališką medaus mėnesį

Praėjusią savaitę pasirodė Vikander ir Fassbender slaptos salos ceremonijos naujienos, kai atsirado paparazių nuotraukos iš dueto vestuvių savaitgalio. Kai kuriose nuotraukose „Vikander“ buvo parodyta balta sundress, o kiti - tiek vestuvinius žiedus turinčius, tiek svečių apsuptus aktorius. Žmonės patvirtino naujieną, kad po beveik trejų metų pažintys jie pagaliau tapo oficialiais. Pora susitiko dėl savo 2014 metų filmo Šviesa tarp vandenynų ir greitai sukėlė pažinčių gandas. Pora neatsižvelgė į santykius iki dvejų metų, kai jie išėjo kartu 2016 m. Aukso gaubtuose. Praėjus mėnesiui po to, pora pasidalijo savo pirmuoju išorės intymumo momentu, kai Vikanderas prieš Fassbender pabučiavo prieš priimdamas savo pirmąjį Oskarą.

Turėsime laukti tolesnių vestuvių ir medaus mėnesio detalių, tačiau jei Vikander ir Fassbender asmeninė istorija bus rodoma, tai mažai tikėtina, kad juos gausime. Bendra interviu su Pramogos savaitę praėjusiais metais aktorė paaiškino poros sprendimą išlaikyti santykius su savimi. „Nenorėčiau kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą su visai nepažįstamu žmogumi, nebent jaučiuosi kaip man reikia, - sakė Vikander.