Meghan Markle sakė, kad jis labiausiai romantiškas dalykas apie princą Harį savo vestuvių kalboje


Fotografija: Getty

Mes vis dar važinėjame dėl likusio džiaugsmo iš Prince Harry vestuvių į Meghan Markle, ir tai nėra sunku padaryti, kai yra tiek daug detalių, kurios vis dar išleidžiamos. Dabar mes dar labiau mokomės apie poros naktines vestuves ir įvykusias kalbas. Šiemet gandai sukrėtė, kad Meghan ketino kalbėti vakarinės vakarės metu, ir dabar patvirtinta, kad nuotaka sumušė tradiciją ir pristatė skrudintą duoną. Tai, ką ji turėjo pasakyti apie savo jaunikį, buvo pati geriausia.

„Pirmasis žmogus, kuris pakilo ir kalbėjo, buvo Meghan. Tai buvo tikras tradicijos pažeidimas. Paprastai nuotaka nekalba“, - parodė karaliaus ekspertas Katie Nicholl. Pramogos Šiandien. Žinoma, naujoji kunigaikštystė yra ne tik nuotaka - ji yra didžiulė feministė, kaip apibūdina jos karališkoji bio. Paprastai nuotakos tėvas duoda tą kalbą, bet jos tėtis nebuvo. „Man buvo pasakyta, kad ji norėjo asmeniškai pasakyti labai didelę ačiū karališkajai šeimai, o būtent tai ji padarė“, - pridūrė Nichollas.

SUSIJUSI: Žr. Prince Harry ir Meghan Markle oficialias vestuvių nuotraukas

Matyt, tai apėmė ir savo dėkingumą už princą Charlesą, kuris paėmė savo tėvo vietą, lydėdamas ją žemyn. Spręsdama savo naujus įstatymus, ji atkreipė dėmesį į savo naująjį vyrą. „Kai ji atėjo į savo naująjį vyrą Harį, ji pasakė:„ Aš pagaliau rado savo princą “, - dalinosi Nicholl. "Tai buvo labai romantiška ir labai saldus." Ji taip pat padėkojo savo motinai Doria Raglandai „ne tik už tai, kad yra šiandien, bet ir už visą savo gyvenimą“.

Nuotakos nebuvo vienintelis žavingas nakties skrudintuvas. KitasPramogos Šiandien šaltinis atskleidė, kad kunigaikštis pašaukė save ir Meghaną „puikia komanda“. Jis taip pat „atidavė ašarinę kalbą“ vėlyvosios princesės Dianos garbei. Tuo tarpu geriausias žmogus, princas Viljamas, parašė jį su šviesesniu tonu. „Princas Viljamas nurodė, kad kunigaikštis Haris nebuvo toli nuo jo, kai jis atėjo į pliką“, - sakė Nichollas. Artimųjų brolių draugas Charlie van Straubenzee pristatė „linksmą ir neklaužada kalbą“. „Jis paliko minią į siūles“, - paaiškino kitas šaltinis. „Williamas prieš vestuves įspėjo Harį, kad tai buvo atsipirkimo laikas“.