„Meghan Markle“ yra daugiau nei pasirengusi dalyvauti „Pippa Middleton“ vestuvėse


Fotografija: Andrew Toth / Getty Images

„Meghan Markle“ dalyvavimas „Pippa Middleton“ vestuvėse James Matthews buvo spėliojamas beveik tiek pat, kiek pati šventė. Dabar, E! žinios patvirtina (kartą ir visiems laikams), kad aktorė dalyvaus.

Viskas, ką jums reikia žinoti apie PIPPA MIDDLETON'S AUKŠČIAUSIUS VYRIAUSIUS SU JAMES MATTHEWS

Vestuvės, kurios įvyks gegužės 20 d., Bus suskirstytos į tris dalis: ataskaitos E! žinios. Po Šv. Marko bažnyčios ceremonijos vyks priėmimas Middletono tėvų namuose, o po to vyks papildoma privataus pobūvio vakarėlis. Taigi, ką Markle pakvietė? Visi trys, pagal E! žinios šaltinis! Natūralu, kad Markle preping didelei vestuvėms, pastebėdama daugybę drabužių detalių. Akivaizdu, kad ji taip pat užsisakys oficialią skrybėlę, kas geriau susilieja į anglų ceremoniją?

Markle, kuris nuo praėjusių metų lapkritį pažino princą Harį, yra patyręs karališkąjį pliusą. Šiais metais ji ir Haris buvo pastebėti Hario kolegijos draugo vestuvėse. Gegužės 16 d. Ji taip pat skris iš savo Toronto namų, akcijų E! žiniosTai reiškia, kad ji turės daug laiko apsigyventi kartu su savo draugu prieš didelę dieną. Nepaisant to, gandas yra tai, kad ji jau buvo priimta į šeimą, o tai reiškia, kad esame tikri, jog ji bus daugiau nei sveikintina.