„Meghan Markle“ karališkosiose vestuvėse nebuvo tokia atsipalaidavusi, kaip atrodė


Fotografija: DOMINIC LIPINSKI / AFP / Getty Images

Meghan Markle - dabar oficialiai kunigaikštis Meghanas - pavogė daugiau širdžių nei tik princas Haris savo vestuvių dieną. Tai buvo ne tik nuotakos amžinas „Givenchy“ vestuvių suknelė, kuri atkreipė dėmesį į visus. Jo ramus, pasiruošęs elgesys taip pat nustebino visus. Tačiau, kaip paaiškėja, Markle nebuvo taip atsipalaidavęs, kaip visi manė. Tai reiškia, kad bent jau po tam tikro momento ceremonijoje.

Pagal Savaitės savaitė viešai neatskleista, Markle buvo „labai pabrėžta“ visą savaitę prieš jos didelę dieną. Tai gana suprantama, nes ji ruošėsi šventei, kurią peržiūrės ir analizuos milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai, kad jos tėvas negalėjo dalyvauti dėl blogos sveikatos, dar labiau pablogino padėtį. Šis stresas tęsėsi tiesiai iki. "Ji buvo nervų nuolaužos vestuvių ryte", - paaiškino šaltinis.

SUSIJUSI: „Meghan Markle“ transliuoja šį „Chill“ spotify grojaraštį, ruošdamasis karališkosioms vestuvėms

Tiesą sakant, ji buvo ne tik didžioji dalis vestuvių ceremonijos, kad jos nykštukai nuėjo. „Kai ji išgyveno pažadą, ji nuramino“, - atskleidė viešai neatskleista informacija. "Ji buvo laiminga priimant ir sugebėjo atsipalaiduoti."

Markle nebuvo vienintelis, kuris prieš vestuvių dieną buvo nervingas. Pasak jo kūrybos kepėjas Claire Ptak tuštybės mugė kad tam tikra detalė ją laikė naktį. „Aš žinojau, kad šviežio sviesto kremas bus sunku išlaikyti stabiliai šiltame kambaryje su 600 žmonių. Tai toks švelnus ir toks šviežus, kad tai buvo labiausiai streso dalis. Aš turėjau košmarų apie tai stumdydamas iš stalo, „ji pripažino.