„Haris Poteris“ Aktorius Matthew Lewis yra vedęs


Fotografija: Getty Images

Aktorius Matthew Lewis yra oficialiai vedęs vyras. The Haris Poteris „alum“ neseniai apsikeitė pažadais su amerikiečių gyvenimo būdo blogeriu Angela Jones. Kaip jų vieta? Netrukus nebuvo stebuklingos gotikinės pilies. Kartu su vestuvių nuotrauka, aktorius paskelbė Twitter, kad jis ir Jones surišo šaką į sodrią Italiją.

Savo pareiškime Lewis taip pat juokavo apie tai, kad jo mėgstamiausių grupių, kurios vyko jo vestuvių dieną, pasirodymas buvo nepakankamas. „Aš ne tik praleidau @ArcticMonkeys LA, bet jie tuo pačiu metu koncertuoja Italijoje, o mano žmona padėjo susituokti. Fuming“, - rašė jis. Vis dėlto nebuvo jokio jo išminimo nusivylimo vaizde (kurį paėmė Nancy ir Piermarco iš Bottega53), tačiau jis parodė aktoriui elegantišką juodą tuxą ir pasitraukė rankomis rankoje su savo nuotaka. baltos apvalkalo vestuvinės suknelės vizija, su gražiais nėrinių detalėmis ir trumpu traukiniu.

Susiję: Moody, Magical "Harry Potter" -Themed Wedding

Aš ne tik praleidau @ArcticMonkeys LA, bet jie buvo ir Italijoje tuo pačiu metu, kai buvome ten, o mano žmona privertė mane susituokti. Rūkymas. pic.twitter.com/VEZfTkizBa - Matthew Lewis (@Mattdavelewis) 2018 m. gegužės 28 d.

2016 m. Sausio mėn. Lewis ir Jones pirmą kartą kerta kelius Orlando „Hario Poterio vedybų pasaulio“ šventėje. Praėjus penkiems mėnesiams po to, kai buvo sujungta liepos mėn., Pranešė apie dvigubą „Eifelio bokštą“ Paryžiuje TMZ

Nors jie pranešė apie savo ketinimus praeitų metų pradžioje, Lewis teigė, kad vestuvių planavimo procesas buvo sustabdytas. „Ji yra amerikietiška, todėl mes turime daug dalykų, kuriuos galėtume aptarti apie buvimo vietą ir ką nors, kol negausime bet kur“, - sakė jis Žmonės 2017 m. kovo mėn.