Mary-Kate Olsen * Galiausiai * aptarė jos santuoką (rūšiuoti)


Fotografija: James Devaney / GC vaizdai

Mary-Kate ir Ashley Olsen Pilnas namas, taip daugelis mūsų mėgstamų vaikystės filmų ir mados šlovės yra gerai žinomi kaip privatūs. Abi jos atsisakė socialinės žiniasklaidos ir niekada neaptarti jų santykių su spauda, ​​todėl neseniai interviu „Mary-Kate“ didelis kovoti su gerbėjais.

Mary-Kate ir Ashley Olsen tiesiog dvigubi, surinkti krepšinio žaidime

Dizaineris ir buvęs aktorius kalbėjo su „Net-a-Porter“ Redagavimas, ir pirmą kartą ji atskleidė kažkas apie savo vedybinį gyvenimą. Kaip paaiškėja, šlovė daug nepasikeičia - kaip ir visos geros partnerystės, Olseno santuoka džiaugiasi pusiausvyra.

„Turiu vyrą, du žingsnius vaikus ir gyvenimą“, - sakė ji žurnalo žurnale, nurodydama savo užimamą grafiką ir santykius su vyru Oliveriu Sarkozy. Tačiau Olsenas palengvina šeimos ir darbo pusiausvyrą, paimdamas laiką sau. „Jūs surasite dalyką, kuris padeda jums atsipalaiduoti ir, jei to neturite, turite jį ieškoti“. Priešingu atveju, „jūs sudeginsite, o tada nesate produktyvus“. Jos man-hobis? Jodinėjimas žirgais savaitgaliais.

Olseno sutuoktinė išmintis yra tikrai verta prisiminti, nes prikabinimas nereiškia (ir neturėtų!) Reikalauti paversti laiką vieni.

Olsenas yrataip pat naujienos apie kažką kitokio pobūdžio: ji ir sesuo Ashley buvo pastebėtos prieš savaitę savaitgalį. Dvyniai į Sarkozy ir Ashley draugą Ričardą Sachą prisijungė keturių dienų švenčių dienomis Naujojoje Zelandijoje, Žmonėsataskaitas. Abi moterys dėvėjo juodą (žinoma) ir buvo puikiai sveikos.

Tikimės lėtai, bet tikrai sužinoti daugiau informacijos apie „Olsens“ santykius. Gal net Marijos Kate vestuvių nuotrauka? Ei, galime svajoti!