Paimkite „Sneak Peek“ mūsų naują naują pavasario problemą!


Kai atėjo laikas susituokti, mūsų viršutinės žvaigždės, aktorė-stiliaus dienoraštis Jamie Chung ir aktorė-dainininkė-dainų autorė Bryan Greenberg vedė į kaimišką namelį trims dienoms meilės ir juoko - ir kai kurių nuostabių kostiumų su savo įžymybėmis Svečių sąrašas. Mes turime išskirtinę informaciją apie visas detales (ir nuotraukas!) Iš pora Helovino vestuvių Kalifornijoje!

 

Žvaigždės, mūsų kasmetinė spalvų problema padės JŪS naudoti spalvą įdomiais, šviežiais būdais planuodami ir pritaikydami savo dieną. Nuo riešutų ir varžtų, tvirtinančių jūsų paletę, kad ji būtų tinkama jūsų drabužiui (sveiki, suknelės ir aksesuarai, kurie šviečia ir rausvos ir geltonos spalvos brangakmeniai), jūsų šventė bus tokia pat spalvinga kaip ir jūsų meilės istorija.

 

Mes taip pat gavome daug etiketo patarimų „The Planner“, įskaitant pažadų rašymo žinias, patarimus, kaip pasamdyti „oficialius“, taip pat naujas taisykles dėl tos pačios lyties. Mes netgi tiksliai apibūdiname kiekvieno nuotakos vakarėlio atsakomybę, taigi, kai ateis laikas, jums nereikės sverti. Jūs taip pat rasite diagramą dėl alternatyvių bachelorette partijų kiekvienam nuotakos tipui (tuo atveju, jei Vegas'o savaitgalis tiesiog nėra „tu“).

 

O mūsų penktojo metinio „Big-Day Beauty“ apdovanojimai bus naudingi iš buvusių nuotakų išminties, kurie dalijasi plaukais ir makiažo produktais, kuriais jie vaikščiojo po praėjimu, ir vis dar mėgsta šiandien. Be to, leidžiame pramonei pasverti, kas geriausiai veikia. Mes kuravome visus šiuos mėgstamiausius į 45 dinamitų sąrašą, kuris suranda, kad sukurtų savo arsenalo dieną, o daugelis aukščiausio pelno gavėjų kainavo po $ 5.

 

Be to, susijuokite su jumis ir savo jaunikio nuotykiu: medaus mėnesį! Mūsų penkių puslapių kelionės funkcija demonstruoja unikalias, netikėtas vestuvių vietas; suteikia honeymooners mažą žemę ant šiuolaikiškiausių, paprastiausių kruizų; ir įvardina privalomus matyti paplūdimius (tiek sceną, tiek paslaptį) įvairiose vietose. Laimingi takai! Paimkite naują Marta Stewart vestuvės naujienlaiškiuose dabar!

Eikite į Jamie Chung & Bryan Greenberg vestuves!