Darcy dienoraštis: eikite į Martha Stewart vestuvių vakarėlį Čikagoje!


Fotografija: Amanda Megan Miller Photography

Praėjusią savaitgalį bendradarbiavome su Claudia Hanlin „Vestuvių biblioteka“ ir „Lovebird“ renginiais kitam nuostabiam „Martha Stewart“ vestuvių vakarėliui „Ritz-Carlton Chicago“. Mes prisijungėme prie mūsų žiemos viršelio merginos Jenny Bernheim Margo & Me ir Alaina Kaczmarski iš Kiekviena mergina, kurie pasiūlė puikių patarimų, kaip naudoti socialinę žiniasklaidą, kad padėtų planuoti savo vestuves. Dalyvavo šimtai nuostabių pardavėjų, suteikdami puikių idėjų ir įkvėpimo savo didžiulei dienai. Štai tik keletas šių tiekėjų:


Fotografija: Amanda Megan Miller Photography

„Fleur Chicago“

Dar kartą, Fleur Čikagos gražūs gėlių centrai atnešė mus. Komandos floristai yra labai talentingi ir visada sukuria gražius stalo parametrus ir puokštes.

Susipažinkite su daugiau geriausių gėlių dizainerių

Jessica Simpson papuošalai


Jessica Simpson jau seniai buvo daug daugiau nei pop žvaigždė, o jos nauja juvelyrikos linija puikiai tinka pamergėnui, dušui ar užduoties vakarėliams. Visi gabalai turi atnaujintą derliaus jausmą su metaliniais neutraliais ir ryškiais akcentais. Be to, visas apyrankės, karoliai, rankogaliai ir auskarai yra prieinami už patrauklią kainą.


Fotografija: Amanda Megan Miller Photography

Sniegas

Tai lengva gauti priblokšti pasirinkti iš tiek daug registro parinkčių, tačiau Snowe daro tai lengviau. Prekės ženklas siūlo nepaprastai paprastus gaminius, kurie yra apgalvotai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima vientisai pritaikyti gyvenimui, kuriame vertinami ir vakarienės vakarais, ir vakariniai vakarėliai. „Snowe“ produktai leis atsinaujinti į naują gyvenimo etapą.