Margot Robbie patvirtina vestuves Tom Ackerley su šiuo nuostabiu Instagram paštu

Praėjusį savaitgalį, keli šaltiniai pranešė, kad aktorė Margot Robbie vedė savo kino režisierių draugą Tomą Ackerley savo gimtojoje šalyje Australijoje. Nors niekas nebuvo patvirtintas, Robbie nusprendė tuos gandus įdėti į lovą Savižudybės būrys/ Harley Quinn būdas, mes galime pridėti) skelbdami savo žiedo Instagram. Ir mes turime pasakyti: tai visiškai apsvaiginimo.

 

Nuotrauka, kurią įkėlė @margotrobbie

10 „Super-Secret“ garsenybių vestuvių

Kaip matote, vaizdui nereikia antraštės. Robbie parodo savo kriaušės formos deimanto žiedą, o bučiavosi savo jaunikį. Šie du buvo pažintys, nes jie susitiko Suite Française 2013 m. - Antrojo pasaulinio karo filmas, kuriame „Ackerley“ buvo padėjėjas ir Robbie.

Du susituokė Bairono įlankoje Australijos auksinėje pakrantėje, kuri yra netoli Robbie gimtojo miesto. Pagal News.com.au, Robbie dėvėjo kreminę nėrinių suknelę su savo plaukais. Po pietų šventės prasidėjo maždaug po 4. Ceremonija ir priėmimas vyko privačioje Coorabell nuosavybėje, esančioje Gold Coast. Robbie pasivaikščiojo su dviem broliais ir motina, o jos sesuo stovėjo kaip garbės tarnaitė. Ji ir Ackerley pasidalino savo įžadais Teepee panašioje palapinėje prieš 50 svečių. Kaip ir Robbie, šventė atrodė ramus, vėsius ir žemas raktas. Labai džiaugiamės dėl šių dviejų, sveikiname!

Įžymybės vestuvių vietos, kurias galite susituokti, per daug