Mandy Moore sako, kad yra pasirengusi susituokti

 

Geriausi 2 metai. Niekada ne šypsosi su jumis, T.

Paskelbta Mandy Moore (@mandymooremm)

Mandy Moore yra užimtas su hit-show Tai mes. Tačiau aktorė taip pat naudojasi savo asmeniniu gyvenimu, ypač jos santykiais su draugu Taylor Goldsmith. Moore ir Dawes gitaristas ką tik švenčia savo dvejų metų jubiliejų, o viskas jau seniai pamažu ieško.

Moore pasakė Žmonės kad ji „dėkoja kiekvieną dieną“ už gyvenimą, kurį ji šiuo metu gyvena. Ji taip pat išsiliejo, kad mintis apie susituokimą neabejotinai kerta savo protą. Skambindama idėją "ne baisu", ji sakė, kad ji "tikrai vėl susituokė". „Mano gyvenimas profesionaliai ir asmeniškai sukelia netikėtus posūkius ir apsisukimus, bet apskritai mano kelionė yra priežastis, dėl kurios esu čia ir šiandien jaučiuosi įvykdyta visa, kas atsitiko“, - pridūrė ji. Ji atrodo atvira judėti ir ieškoti naujų nuotykių.

VYKDYMO FOTOGRAFAS STYLEDAS PERFECT TAI MES INSPIRATION SHOOT

Be to, celebas paaiškino, kad idealiu atveju kūdikiai yra kortelėse. "Aš tikrai pasiruošęs motinystei anksčiau nei vėliau!" ji pasakė Žmonės. "Manau, kad tai bus kitas skyrius."

 

Jūs žinote, kad esate su tinkamu asmeniu, kai jie ne pagalvoja apie pabudimą 5: 30 val. Atostogauti, jei norite keliauti kai kuriose lazdos kanjonuose.

Paskelbta Mandy Moore (@mandymooremm)

Moore buvo atvira socialinėje žiniasklaidoje apie savo ryšį su Goldsmith. „Jūs žinote, kad esate su tinkamu asmeniu, kai jie nemanau du kartus apie atsibundimą 5: 30 val. Atostogauti, jei norite keliauti keliais kanjonais“, - neseniai rašė ji. Džiaugiamės galėdami pamatyti, kas ateityje tinka šiems mėgėjams - ypač jei dalyvauja mini Moores!