EXCLUSIVE: vestuvių dizaineris Randi Rahm atskleidžia naujas detales apie Luann de Lesseps individualią vestuvių suknelę!


Fotografija: Randi Rahm sutikimas

Sveikiname, kad naujasis ponia ir ponia D'Agostino! Naujųjų metų išvakarėse Luann de Lesseps nuvyko į praeitį ir pasakė: „Aš darysiu“ draugui Tomui D'Agostinui, Jr., Palm Byče, Floridoje. Rugsėjo mėn. „Live“ metu mes sužinojome, kad Nekilnojamojo Niujorko namų šeimininkės žvaigždė planavo daug daugiau nei paprastas vestuvės ir Naujųjų Metų bosas - tai buvo ir Tomo 50-asis gimtadienis! Tai teisinga: Luann vieną naktį šventė tris atskirus renginius. Taigi, kas yra mergaitė, kai švenčiama tiek daug? Dėvėkite keletą vestuvių suknelių! „Luanas paprašė, kad kiekviena suknelė būtų ypatinga kiekvienai progai: vestuvėms, Tomo gimtadieniui ir Naujiesiems metams“, pasakojo vestuvių suknelės dizaineris Randi Rahm. Marta Stewart vestuvės.

 

Koks nuostabus naktis @countessluann vestuvėse, toks laimingas, kad galėčiau padaryti savo dieną ypatingą, projektuodamas šią vestuvių suknelę Couture @randirahm! #randirahmdesigns #RHONY #love

Randi Rahm Studio (@randirahm) paskelbta nuotrauka

Luannui buvo pateikti tik keli pradiniai prašymai. „Pradžioje aš pasakiau, kad norėjau, kad mano vestuvių suknelė būtų tradicinė, bet paprasta, labai figūringa, seksuali ir su nėriniais“, - paaiškino Luann. „Aš išsikėliau dėl savo pirmosios santuokos, todėl man teko daug susituokti antrą kartą gražioje suknelėje, ir tai Randi suprojektavo“.

Eiti į vidų Luann de Lesseps „Bachelorette Weekend“ Majamyje


Fotografija: Randi Rahm sutikimas

Kad vestuvių dizaineris padėtų kiekvienai suknelei tapti ypatinga, kaip ir kita, ji sukūrė vieno tipo vestuves, kurios būdingos kiekvienai vestuvių daliai. Pirmoji suknelė, kurią ceremonijai dėvėjo Luann, buvo labiau tradicinė suknelė su iškilusi iškirptė ir Chantilly nėrinių perdanga. Antrasis, skirtas skambėti Naujiesiems metams, buvo puoštas sparkly karoliukais ir iliuzijos iškirpte. Deja, Luannui pritrūko laiko dėvėti savo paskutinę suknelę, trumpą vakarėlį, kad švęsti savo vyro gimtadienį.


Fotografija: Randi Rahm sutikimas

Luano mėgstamiausia iš trijų? „Visos suknelės buvo neįtikėtinos, bet jei norėčiau pasirinkti, norėčiau pasirinkti savo vestuvių suknelę, nes tai suknelė, kurią aš nešiojo, kad tuokčiau vyrą, kurį myliu“, - sakė ji. Geras pasirinkimas!

Vis daugiau ir daugiau matome, kad nuotakos dėvi daugybę suknelių, ir kodėl gi ne? Tai paprastas būdas išreikšti savo asmeninį stilių, bet tai gali būti sunki užduotis. „Mano viršutinis patarimas dėl nuotakų, dėvinčių kelis sukneles savo vestuvių dieną, yra įsitikinti, kad jis yra besiūlių“, - teigia Rahm. "Smagu pakeisti suknelę, bet visada prisiminti, kad esate nuotaka!"

 

Jie supjaustė tortą! Tikrai stebuklinga vakare jums tiek malonu! #blessings #weddingdress #luannandtomgotmarried

Vaizdo įrašą pateikė Dorinda Medley (@dorindamedley)

Eiti į vidų LuAnn de Lesseps Epic nuotakos dušas