Išskirtinis: Louise Roe patiekalai ant jos vestuvių suknelės


Fotografija: © Pronovias

Didelės naujienos, aš galiu atskleisti, kad mano vestuvių suknelės dizaineris bus šeimos valdoma Ispanijos bendrovė „Pronovias“. Kelias, atgal, aš pradėjau savo karjerą kaip internatas vestuvių žurnale. Aš galiu prisiminti, kad ši prekinio ženklo svaiginimo, rankų darbo suknelė sukrečia: dėmesys detalėms ir kiekvienos išvaizdos įvairovė mane nustebino. Iškirpkite dešimtmetį ir bandau vienas jų atelje, Barselonoje! Kažkas mane suspaustas.

Žr. Louise Roe ir Mackenzie Hunkin vestuvių nuotrauką!


Fotografija: © Pronovias

Aš paėmiau savo motiną, norėdamas apsilankyti specialioje kelionėje, norėdamas aplankyti ilgametę šeimos verslo parodų salę Ispanijoje. Tai buvo ne tik Pronovias nuotakos kilimo ir tūpimo takas, kuris parodė, kad savaitgalis (epas!), Bet tai buvo ir mano pirmasis susitikimas su Hervé, dizaino genijaus už Atelier Pronovias. Jis atėmė mano nervus, sakydamas, kad jis mano svajonių suknelę padarys, nesvarbu, ką! Man buvo suteikta visa valdžia eiti aplink archyvus (ir vaikinai, aš kalbu apie 5000 suknelių per tris aukštus, tai buvo tarsi balto tafto ir šilko labirintas). Talentingi siuvėjai atliko mano matavimus; Aš uždėjau kai kuriuos kulnus (ir štai patarimas - įsitikinkite, kad žinote savo vestuvių batų aukštį, net jei jūs dar neturite faktinės poros - todėl suknelė gali būti teisinga), ir pradėjo bandyti suknelės. Nesvarbu, ar perkate nešvarumus, ar suknelę, pagamintą iš nulio, kaip ir aš, pabandykite gausiai įvairių stilių, formų, nėrinių ir net spalvų, nes tonai šiek tiek skiriasi ir tai gali iš tikrųjų pakeisti savo veido spalvą.

Dirbdamas mados pramonėje ir dėvėdamas sukneles dažnai, kad galėčiau surengti raudoną kilimą, aš maniau, kad jį nusileidžiau, kai atėjo tai, kas tinka mano kūnui. Bet kai Hervé pasiūlė išbandyti tam tikrą sijono formą, aš įsitikinęs, kad jis man netinka. Bet aš buvau visiškai neteisingas, ir jis buvo visiškai teisus. Bandydamas kažką, apie kurią niekada nebuvau žiūrėjęs, galėjau pasidžiaugti siluetu. Ir viskas, ką aš jums sakau apie formą ... dabar!


Fotografija: © Pronovias

Gerai, taigi pora patarimų, kaip pabandyti savo vestuvių suknelę ...

1. Eikite į ginklus su nuotraukomis telefone, puslapiuose iš žurnalų ir pan. Tai puiki galimybė turėti pradinį tašką, bet būti atvira keisti.

2. Negalima imtis didžiulio palydos. Kaip ir bet kuri moteris, esu įsitikinusi viena minutė ir jaučiasi maža savigarba. Jūsų mama ar geriausias žmogus, ar kažkas, su kuriuo pasitikite ir kuris jus ramina, padės jums padaryti teisingą pasirinkimą. Hysteriški giggai ir pernelyg daug šampano atrodo filmuose, bet tai ne tai, ko iš tikrųjų reikia realiame gyvenime. Jūs turite sugebėti iš tikrųjų paimti ir apmąstyti, kas yra priešais veidrodį, - nepamirškite, kad niekada nematėte savo išvaizdos taip, kaip anksčiau, taigi labai svarbu, kad momentas būtų tikras dėl sprendimo.


Fotografija: © Pronovias

3. Prisiminkite atgal. Pirmąją jūsų suknelės viešojo gyvenimo valandą žiūrėsite iš nugaros, kai būsite ceremonijoje. Taigi pagalvokite, kaip tai atrodo ir tinka. Ar norite gražių mygtukų nuleisti? Siuvinėtas traukinys? Kaip atrodo jūsų grobis?

4. Padarykite makiažas. Kaip jau minėjau, jūsų suknelės spalva ir audinys turi didžiulį poveikį jūsų veido odai, todėl įdėkite šiek tiek makiažo, kad sau galėtumėte skaityti, kaip ji atrodys dieną. Ar tai jus šviečia, ar tai šiek tiek drenuoja? Bet praleiskite netikrą įdegį. Aš žinau draugą, kuris sugriovė dvi brangias vestuvių sukneles, palikdamas bjaurus įdegio ženklą!

5. Dėvėkite tinkamus papuošalus. Tiesą sakant, šis patarimas tinka bet kokiems drabužių apsipirkimams! Nude Spanx, besiūlis diržas, be diržo liemenėlė, kūno kostiumas - tai daro jūsų kūno išvaizdą ir jausmą pagal suknelę.

6. Užduoti klausimus. Turėtų būti siuvėjas arba gerai žinomas parduotuvės padėjėjas. Gali būti padaryta beveik visa, ką galima padaryti suknelei: juosmens gali būti pakeista, todėl gali būti ir apatinė linija. Gali būti pridedamas traukinys, kaip ir diržas ar juostelė į juosmenį (ir, beje, tai puikus būdas sukurti glostančią centrą).

7. Būk pasiruošęs. Galbūt norėsite pridėti senelės senovinę sagės, todėl paimkite tai su savimi. Ar jūsų plaukai bus aukštyn ar žemyn didelėje dieną? Geriausia jį dėvėti taip pat ir prie montavimo.

8. Ieškokite šydo. Jei turite vieną, tai yra! Bet aš raginčiau jus išbandyti vieną; ji atneša visą pasaką į gyvenimą ir, be to, kai dar jūsų gyvenime gausite dėvėti vieną?

9. Galiausiai paprašykite pardavimų padėjėjo ar savo draugo fotografuoti ir nuotraukas. Aš paėmiau daug nuotraukų ant mano pirmojo montavimo, ir tai atrodė taip skirtingai nuo mano atmintyje esančių vaizdų. Vienas iš mano bridesmaids pasiūlė vaizdo įrašą, kitame įrenginyje. Jis dirbo tiek daug geriau. Vaizdo įrašas yra tikslesnis, 360 ° versija, kaip atrodys ir judėsite dieną.

Netikėti patarimai, kaip rasti vestuvių suknelę