Lori Loughlin jau 20 metų švenčia netinkamą vestuvių sukaktį!

 

Laimingas 20-osios metinės @mossimog! @gfore

Pranešimas, kurį bendrai naudoja Lori Loughlin (@loriloughlin)

Lori Loughlin ir vyras Mossimo Giannulli turi daug švenčių. Jie buvo vedę dvejus dešimtmečius ir dalijasi dviem vaikais. Tačiau yra viena maža problema kaip sutuoktiniai paminėjo savo 20 metų trukmės sąjungą: jie savo vestuvių metinę savo santuokai pažymėjo neteisinga diena!

Paskutiniame interviu su Pramogos Šiandien, Loughlin pripažino maišymą. „Aš vakarienavau su Candace Cameron Bure ir Marilu Henner, ir žinote, kad Marilu turi tokią neįtikėtiną atmintį“, - prisiminė Loughlin. „Kažkaip mes pradėjome kalbėti apie mano atotrūkį. Tai buvo padėkos rytas metų, kuriuos mes išnykome“, - paaiškino ji. „Ir taip Marilu atsitiko:„ O, kas yra tavo vestuvių data? “. Ir aš sakiau: „Tai 1997 m. Lapkričio 25 d.“, Ir ji eina „Ne, ne, lapkričio 25 d. Buvo antradienis, 1997 m. Lapkričio 27 d. Man patiko: „Kas ?!“

SUSIJUSI: ŠIS PILNAS NAMAS PAGRINDINIS NARĖJAS NEGALIMA BOB SAGETO VYKDYMO

Kaip paaiškėja, lapkričio 25 d. Parašyta „Loughlin“ santuokos liudijime, todėl tą dieną pora prisiminė. „Štai ką jis sako mano santuokos licencijoje. Manau, kad jie praėjo tą dieną, kai buvo išduota licencija“, - paaiškino Loughlin, nurodydamas nesusipratimo kilmę. Nepaisant to, kad anksti minėjo savo jubiliejų, poros santykiai buvo gana sklandūs. „Jis yra mano vaikinas, jis yra mano žmogus“, - pasidalino Giannulli Loughlin, prieš atskleidžiant, kas daro jų romantiką. „Tai bendrauja, tai klausosi, ji renkasi ir renkasi kovas, yra lanksti, tai visa tai. Vieną dieną, vieną žingsnį vienu metu“, - sakė ji.

Loughlin taip pat truputį pasisavino jos išsiskyrimo specifiką. "Mes turėjome geriausius Moss draugus ir mus pasitinkantį ministrą, susituokėme saulėtekiu, o tada nuėjome į Padėkos vakarienę ir mes visiems pasakėme."