10 Vietinių grožio prekių ženklų, kuriuos reikia žinoti prieš savo vestuves


Fotografija: Bryan Gardner

Nors jie gali būti mažiau žinomi nei jų nacionaliniai partneriai, yra daugybė mažesnių vietinių grožio prekių ženklų, kurie tampa vis populiaresni. Jų produktai, kurie dažnai yra rankomis mažesnėmis partijomis, iš tikrųjų atitinka jų pažadus. Kodėl? Mes nustatėme, kad dauguma šių mažų, vietinių prekių ženklų buvo pradėti steigėjų, kurie negalėjo rasti produkto, skirto konkrečiai sveikatos ar odos priežiūros problemai spręsti, todėl jie patys išsprendė sprendimą. Taigi, kai kuriate prieš vestuvių grožio režimą, vietinis grožis gali būti tik tas, ko jums reikia norint gauti rezultatus. Kaip papildoma premija, jūs remiate smulkaus verslo savininką.

Nesvarbu, ar perkate sau, ar medžioklės, kad galėtumėte pasigrožėti dovanos pamergėnui, apsvarstykite kai kuriuos mūsų mėgstamiausius mažiau žinomus prekinius ženklus, kurie gamina grožio bangas visoje JAV.

Susiję: Kiekvienas nuotaka turi būti išbandytas šis paprastas grožio kasdieninis blizgesys odai

 

Ursa Major

Ar girdėjote apie Ursa Major, natūrali odos priežiūros kompanija, įsikūrusi Vermonte? Jų „Fantastic Face Wash“ - tai pH balansuojantis, ne džiovinantis, gelio putos valiklis, kuris švelniai išskleidžia negyvą odą, o mūsų vonios kambariuose jis tapo štapu. Jei turite riebią, kombinuotą ar spuoginę odą, jūs taip pat būsite apsėstas. „4-in-1 Essential Face Tonic“ yra dar vienas privalomas pirkimas. Kaip rodo pavadinimas, jis tarnauja keturiems svarbiems tikslams, dirbantiems kaip valikliu, eksfoliatoriumi ir drėkintuvu. Atsiprašau, pavargę nuotakos! Dabar jūs neturite pasiteisinimo ne nuvalykite makiažą prieš miegą.

Detroitas Rose

Šis miestas sparčiai keičiasi, todėl puikiai tinka vietiniams grožio prekių ženklams. „Detroit Rose“, kuri specializuojasi aliejų, žvakių ir vonios mirkymo (didžiausių grožio prabangos), yra vienas iš mūsų naujų mėgstamiausių. Vitaminas C supakuotas įdegis, kurio grožio dievė įkvėpė grožio deivės įkvėpimo, suteikia švelnumo odai, tonų hidratacijos ir padidėjusio švytėjimo.

Vintnerio dukra

Šis prekės ženklas, pagrįstas „Napa Valley“, sukuria tik vieną produktą: „Active Botanical Serum“. Jis ateina su dideliu kainos ženklu - $ 185 - bet tai yra todėl, kad ji veikia. Mes dar turime rasti ką nors, kas tai bandė ir visiškai nežudė dėl odos besikeičiančių privalumų, nuo cistinės spuogų valymo iki vakaro veido ir jaunatviško odos spinduliavimo. Mes juokaujame. Po pirmojo naudojimo mes netgi matėme odos spinduliavimo skirtumą.

„Wellhouse Bath“ kolekcija

Jei buvote „Blackberry Farm“ ne „Knoxville“, Tenesyje, nebūsite nustebinti, kad į šį sąrašą įtraukėme savo namų grožio produktus. Ir jei jūs nebuvote ten, perkate savo produktus internetu. Viskas yra įkvepiama su bourbon ir levandų parašo kvapu, be to, šampūnas be šampūno ir kondicionierius, kūno sviestas, kūno aliejus, šveitimas ir kūno losjonas.

Osmia Organics

Kas žinojo, kad mes labai mėgstame baro muilą? Kol mes nebandėme „Osmia Organics“ „Black Clay“ veido muilo, mes neturėjome idėjos. Tai ne džiovinimas - jame yra alyvuogių aliejaus, kokoso pieno, įvairių kitų eterinių aliejų, tačiau pagrindinė sudedamoji dalis, juodas molis, padeda tonuoti odą ir pašalinti priemaišas.

Susijusios temos: geriausi nuotakų grožio produktai

Rituel de Fille

Gera, natūraliai pigmentuota makiažas yra kažkas, ko sunku rasti. „Los Angeles“ „Rituel de Fille“ šį reikalavimą užpildė turėdamas daug žiedų, lūpų atspalvių ir akių šešėlius. Vienas iš mūsų mėgstamiausių produktų yra „Inner Glow Creme“ pigmentas, kuris gali būti naudojamas skruostuose ir lūpuose, kad galėtumėte išgirsti.

Alima Pure

Mes tikrai sužavės mineraliniai pamatai (skysčiai ir milteliai) ir „Concealers“, kuriuos gamina „Alima Pure“. Jie atrodo natūralūs, jie trunka ilgai, ir jie yra įvairių atspalvių, kad atitiktų visus odos tonus.

„One Love Organics“

„Brooklyn“ įsikūrusi „One Love Organics“ laimėjo mus su „Skin Dew“, kokoso vandens kremu, kuris jaučiasi lengvas, bet tikrai drėkina ir apsaugo nuo sausos odos. Odos gelbėtojas taip pat yra patogus dalykas, nes galite jį naudoti kaip makiažo valiklis, drėkinamasis kaukė arba sumaišyti jį su mineraliniu miltelių pagrindu, kad sukurtumėte gražiausią pagrindą.

Sielos sekmadienis

Mes nustojome abejoti aromaterapijos psichine nauda po to, kai atradome „Soul Sunday“, „Boston“ prekės ženklą, kuris gamina eterinių aliejų ritinius, kurie padeda nuraminti, pagyvinti ir įkvėpti. Išbandykite levandą „Even Keel“, jei norite atsipalaiduoti; „Bloom“, kuriame yra nerolio ir persikų nektaro, jei jums reikia savo dvasių; arba „Midnight Oil“, jei abiejuose galuose deginate žvakę. (Vestuvių planavimas, kas nors?)

Alyvuogių + M

Visi „Austin“ gaminami „Olive + M“ produktai turi alyvuogių aliejaus, todėl serumai, valikliai ir drėkintuvai ypač tinka visiems, turintiems sausą odą. Mes esame daliniai nuo kūno poliravimo, nes sunku rasti tą, kuris išpurškia, kol vis dar yra minkštas ir drėkinantis. (Be to, mes esame apsėstas saldaus apelsinų ir pelargonų kvapu - puikiu pasiėmimu, kai ruošiatės ryte.)