„Shea“ pajūrio staigmenos pasiūlymas su skėčiais ir „One Clever Ring Ruse“


Jūs suplanavote siurprizo pasiūlymą iki paskutinės detalės. Taigi, kaip jūs išlaikote savo brangakmenį nuo suprasti, kad tai vyksta? Shea Foley, tai buvo paprasta. Paimkite savo žiedų pirkinių akimirkas prieš iškeldami klausimą. Vyrų mados svetainės „Apolis“ partneris praleido rytą su savo drauge, Brooke Sirianni, naršydamas sparklerius, kai jis buvo pasirinktas ir laukė jo didelio atskleidimo - jis atsistojo ant kelio ant laiptų su vaizdu į Laguna paplūdimio vandenyną, kur šeima pasislėpė po septyniais skėčiais, kurie pasuko į rašybą: „Vedyk mane.“ Čia visi duomenys iš ypatingos dienos.


Kaip sugalvojote, kaip pasiūlyti Brooke paplūdimyje naudoti skėčius?

Savo apartamentuose Santa Monicoje ji visada turėjo šias nuostabias kraštovaizdžio nuotraukas iš garsaus fotografo, kuris paėmė Portugalijos paplūdimių sraigtasparnio vaizdus iš visų šių žmonių ir skėčių bei spalvų. Ji užaugo Laguna paplūdimyje ir norėjau tai padaryti. Taigi, aš maniau, kad paklausiu jos mamos ir tėvo už gerą paplūdimį, kuriame jūs turite tokią aplinką, kur galėsite žiūrėti į paplūdimio zoną. Mano tikslas buvo paplūdimyje įrengti skėčius, kurie sakė: „Vedyk mane“, kad ji galėtų matyti iš viršaus.

Kaip kartu sudėjote skėčius?

Aš turiu mėlynų skėčių krūva, tada aš padariau didžiulius vinilo lipdukus. Kiekvienoje skėtyje aš rašiau laiškus: „Vedyk mane“.

Jūs įtraukėte visą savo šeimą taip pat ir netikėtai?

Aš norėjau įtraukti savo šeimą ir jos brolius, taip pat mano šeimą į visą pasiūlymą, nes tik mes abu turime labai tvirtus santykius su mūsų šeima. Taigi galų gale, mano mama ir tėtis, mano brolis ir jo sužadėtinis, o tada jos šeima, įskaitant savo sūnėnus, buvo po skėčiais po paplūdimiu. Jie buvo nukreipti į vakarus, o ne rytus, iš kurių mes atvykome. Vienas žmogus laukė, kol aš nuleisiu ant kelio, ir tada jie visi pasukė skėčius, kad atskleistų raides.

Ar planas buvo išjungtas be kablys?

Sunku gauti visus tuos žmones kartu ir turėti visus skėčius vienu metu. Aš niekada nepadariau bandymų ar nieko. Ir kadangi mūsų tėvai buvo taip susijaudinę, galų gale pavyko paversti skėčius. Bet jis vis dar baigėsi puikiai. Tai buvo toks kietas, kad visi laiškai pasuko tuo pačiu metu.


Ar Brooke žinojo, kad netrukus galėtumėte pasiūlyti ar tai buvo visiškai nustebinti?

Mes šiek tiek kalbėjomės apie santuoką. Norėdami išbandyti ir mesti ją, aš paėmiau savo žiedą, kai visą laiką turėjau žiedą kišenėje! Laimei, aš išsirinko teisingą. Aš daug kalbėjau su savo šeima ir draugais apie tai, ką ji norėjo. Aš turėjau ją maždaug dvi savaites iki pasiūlymo. Aš jį paslėpiau MacBook Air dėžutėje, kurią turėjau savo spintoje. Planas veikė taip gerai, manau, kad ji iš pradžių neturėjo idėjos, kad ant skėčio buvo užrašyti žodžiai. Ji manė, kad ji skirta kitai porai paplūdimyje. Tada aš nusileidau ant kelio ir turėjau žiedą ir pasiūliau.


Kas nutiko po to, kai iškėlė klausimą?

Iš paplūdimio buvo didžiulis nudžiuginimas - visi buvo taip susijaudinę. Tada jos mama ir tėtis sujungė vakarienę paplūdimyje tiesiai saulėlydžio metu su didžiuliu skėčiu, kuris buvo nuostabus.

 

Sužinokite, kaip pateikti pasiūlymo nuotraukas ir detales „marthastewartweddings.com/submit“.

Žr. „Brooke“ ir „Shea“ „True Blue California“ vestuves