„La La Land“ direktorius Damien Chazelle dalyvauja!

 

Olivia Hamilton (@ohamilto) bendrinamas pranešimas

Režisierius Damien Chazelle, kuris yra geriausiai žinomas dėl savo filmo La la šalis, yra susižadėjęs! Jo sužadėtinis Olivia Hamiltonas atskleidė naujienas apie Instagram. Nuotraukoje ji matė, kad laikosi savo kairiosios rankos, o Chazelle vaizduojama, kad jis bučiavosi savo kamerą. Nors ji nepridėjo antraštės prie nuotraukos, ji įsitikino, kad jo naujasis blingavimas buvo aiškus, o gražus kūrinys yra nuostabiai unikalus.

„Chazelle“ pasiūlė sužadėtuvių žiedą su dviem skirtingais deimantais. Ypatingas elementas - tai juvelyrikos dizaineris Monique Péan, bent jau pagal Hamiltono įrašo žymes. Atrodo, lyg Chazelle iškėlė klausimą Point Dume, paplūdimio paskirties Malibu, Kalifornijoje.

JŪS TURĖTI ŽINIAMI ŠIUS SUSIJUSIUS LA LA ŠALIS-IŠSKYRUSIOS ĮGALIOJIMO FOTO

Geriausio režisieriaus priimtinoje kalboje naujausiuose „Critics Choice Awards“ apdovanojimuose Chazelle išreiškė savo santykius. „Manau, kad tai yra filmas apie meilę,“ - sakė jis. "Taigi, turiu padėkoti mano gyvenimo meilei, Olivia Hamiltonui."

„Chazelle“ ir „Hamiltonas“ nuo 2015 m. Buvo daiktai. Nors Hamiltonas turi įvairią karjeros istoriją, ji neseniai ėmėsi darbų kaip aktorė ir netgi trumpai pasirodė La la šalis, kur ji žaidė kavinėje. Kartu su režisieriais Chazelle dirbo kaip gamintojas ir scenaristas. Jis anksčiau buvo vedęs buvusiai žmonai Jasmine McGlade, kuri taip pat turi kreditą La la šalis. Pora išsiskyrė 2014 m.