Kaip gauti plaukus kaip Kim Kardashian savo vestuvėms!


Fotografija: Kim Kardashian per Instagram

Nėra jokių abejonių: Kim Kardashian yra įsisavinęs vaizdų tobulumo meną. Beje, tai būtent grožio išvaizda, kurią siekia dauguma nuotakų. Taigi kas geriau pažvelgti į didelių dienų plaukų ir makiažo įkvėpimą, nei socialinės žiniasklaidos mogulą ir savęs žvaigždę?

 

Savo programoje Kardashianas paslėpė savo paslaptis su nuostabiais, sveikais plaukais, ypač žiemą. Štai ką sužinojome:

1. Šampūnas mažiau.

„Žiemos blizgesys ir minkštumas gali būti sunku!“ Kardashian sako. „Aš šampūnu tik du kartus per savaitę, kad nebūtų išdžiūvęs.“ Šis režimas taip pat būna labai patogus, jei esate užimtas žongliruojant šlovę ir iškeldami du mažuosius… ar žinote, planuodami vestuves. Vis dėlto turime vieną įspėjimą: nors tiesa, kad pernelyg didelis šampūnas gali būti pagrindinė sausumo priežastis, turėtumėte atsižvelgti į savo plaukų tekstūrą nustatydami plaunamąsias procedūras. Smulkūs plaukai gali būti plaunami kasdien, o vidutiniai, banguoti plaukai - kasdien. Moterys, turinčios šiurkščius, garbanotais plaukais, naudos du kartus per savaitę. Kai ji plauna, Kardashian naudoja Leonor Greyl Paris šampūną Reviviscence Repairing šampūną ($ 67, nordstrom.com).

 

Linksmų Kalėdų visiems! Labos nakties!

Nuotrauka paskelbta Kim Kardashian West (@kimkardashian) 2015 m. Gruodžio 25 d., 10:34 val.

 

2. Naudokite hidratuojančias kaukes.

Kardashianas taip pat išreiškė savo meilę taikyti itin drėkinamus produktus, kad šaltų orų mėnesiais plaukai būtų stiprūs ir blizgantys. Ji rekomenduoja Carol dukterį Monoi remonto plaukų kaukę ($ 32, ulta.com) ir Rodin Luxury Hair Oil, ($ 70, barneys.com). Taip pat norėtume pridėti „Living Proof Perfect Hair Day Night Cap“ nakvynės namus ($ 28, livingproof.com).

Žr. Daugiau grožio produktų, kurie veikia, kai tu miega

 

Fave Hair


3. Stilius kaip žvaigždė.

Kai pakeisite savo išvaizdą taip dažnai, kaip Kardashian, jums reikės kelių slaptų ginklų, kad jūsų spynos atrodytų šviežios ir energingos. Jos fave stiliaus produktai?

 

Stilingas kremas: Fekkai Brilliant blizgantis stiliaus kremas ($ 20, fekkai.com)

 

Nepaliekamas drėkiklis: Oribe Supershine drėkinamasis kremas ($ 50, Net-A-Porter.com)

 

Plaukų priežiūra: Olaplex Hair Perfector ($ 22, BrightonBeautySupply.com).