„Kelly Ripa“ ir „Mark Consuelos“ uždraudė „Honeymoon“ viešbutį

 

5-1-96 ... laimingas 22 metų jubiliejus Boo .. man atrodo, kaip vakar. Aš tikiu, kad jums jaučiasi daug ilgiau. (Medaus mėnesio nuotrauka Capri, Italija. ... buvo verta)

Paštas, kurį bendrina Mark Consuelos (@instasuelos)

Tai garsenybių jubiliejų savaitė! Vakar Tom Hanks ir Rita Wilson šventė 30 metų santuoką. Šiandien tai dar viena galios pora: Kelly Ripa ir Mark Consuelos. Pora paėmė į Instagram, kad švęstų savo 22-ąjį etapą, o kol jie buvo, jie atskleidė stebinančią faktą apie jų medaus mėnesį.

„Consuelos“ paskelbė vaizdų demonstraciją, pradedant nuo vieno iš jų medaus mėnesio Capri, Italijoje. Jo antraštėje esantis pranešimas prasideda nuo bendrųjų ("5-1-96… laimingas 22-osioms metinėms"), bet po to nukreipia daugiau konteksto konkrečiai fotografijai. Pasak aktoriaus, jie „vis dar uždraudžiami šiame viešbutyje“, bet „tai buvo verta“. Ką jaunavedžiai padarė, kad išvengtų jų būsto? Mes niekada nežinome. Bet mes žinome, kad po dviejų dešimtmečių akivaizdu, kad jos santuoka nesumažėjo. Tiesą sakant, atrodo, kad jie niekada nepaliko medaus mėnesio!

SUSIJUSIOS: Štai kaip KELLY RIPA IR MARK CONSUELOS CELEBRATED 21 METŲ VĖLIAVIMAS

 

Feliz Aniversario meilužis! 22 metai. Jūs esate žmogaus kalnelius, kurie, laimei, yra pakankamai aukšti, kad galėčiau važiuoti. @instasuelos

Kelly Ripa (@kellyripa) bendrinamas pranešimas

 

Laimingi mano tėvų Joe ir Essie Ripa jubiliejai. 200 metų ir vis dar stipriai!

Kelly Ripa (@kellyripa) bendrinamas pranešimas

Ripa taip pat pasidalino nuotraukomis savo jubiliejui, šį kartą vaizdo įrašo formatu. „Feliz Aniversario meilužis! 22 metai. Jūs esate žmogaus kalnelius, kurie, laimei, yra pakankamai aukšti, kad galėčiau važiuoti“, - juokavo kartu su savo koliažu. Atrodo, kad „Ripa“ pastaruoju metu karščiuoja. Ji ne tik grojo nuotraukas iš savo elopcijos duoklėje, bet ir neseniai pasidalino trimis vestuvių portretais iš savo tėvų. Ji patyrė tos skaidrių demonstracijos antraštę. "Džiaugiuosi savo tėvų Joe ir Essie Ripa, 200 metų ir vis dar stipriai!"