Kelly Clarkson ir Brandon Blackstock turėjo datą labiausiai tikėtina vieta

 

Šįvakar !! Aš prisijungsiu prie @J_corden už nedidelį Karaoką!

Kelly Clarkson (@kellyclarkson) bendrinamas pranešimas

Jamesas Cordenas žino, kad Kelly Clarkson ir ketverių metų vyras, Brandon Blackstock, yra užimtas. Štai kodėl, kai jis pakvietė šalies dainininką prisijungti prie jo Karpio Karaoke, jis parengė planą, kad pora gautų tą dieną, kurią jie nusipelno. Tik tai gali būti ne toks romantiškas, kaip jis tikėjosi.

Schema buvo pradėta veikti šou, ir tai, kas nuėjo, yra linksma. „Jūsų vyras taip pat yra jūsų vadybininkas, - sako Corden įraše iš epizodo, prieš klausdamas:„ Ar jūs praleidžiate daug laiko kartu ne darbe? “. „Manau, kad tai sunku, nes akivaizdu, kad aš daug dirbu ir aš esu mama. Bet mes stengiamės“, - atsako Clarksonas.

PAGRINDAS KELLY CLARKSON yra laimingas, kai jis pasidavė savo 30-ajame dešimtmetyje

 

Staiga, Clarkson supranta, kad kažkas yra žiaurus pokalbiui, ir klausia: „Ar tai intervencija?“ „Maniau, kad galbūt dabar galėtume surengti jums ir Brandonui datos naktį“, - skelbia Corden. Dainų autorius tam tikrą laiką atrodo visiškai kietas, prieš staiga šaukdamas: „Kas ?!“

Po to, kai Clarksonas nuvyko į nugaros sėdynę, Corden ją romantiškai nustebina - stalas, kai kurios šokoladinės braškės ir rožė vazoje yra tiksli. Tada jis įleidžia Blackstock į automobilį ir pasakoja sutuoktiniams apsimesti, kad jis ten nėra. Tikėtina, kad tai visiškai nepatogu, o žvaigždės vyrelis pradeda nervingai aptarti „ataskaitą iš ūkio“. Segmentas baigiasi „Corden“ juokaudamas: „Papasakokite apie ūkį,„ Brandon “. Bent jau pora turėjo gurkšnoti „mielą, putojančią obuolių sultis“.