Keegan-Michael Key ir Elisa Pugliese susituokė! Štai ką mes žinome apie jų vestuves


Fotografija: Bruce Glikas / FilmMagic

Šeštadienį „New York City“ namuose „Keegan-Michael Key“ ir Holivudo gamintojas ir režisierius Elisa Pugliese susieti mazgus su intymia ceremonija. Tačiau jų vestuvių priėmimas, kuris vyko vieną dieną vėliau, negalėjo būti kitoks. Jis buvo supakuotas su žmonėmis, įskaitant keletą A-listerio įžymybių, pranešimų Žmonės.

Pora surengė juodųjų kaklaraiščių priėmimą vienoje pasaulio observatorijoje, kur žvaigždės buvo tokios pat kaip buvusios „Key & Peele“ Komiksas Jordan Peele, Paul Rudd ir Stephen Colbert visi pasirodė padėti jaunikiams švęsti. Kaip ir kitos VIPS? Taip pat dalyvavo Cobie Smulders, Aasif Mandvi, Erika Christensen, Fred Savage, Taran Killam, Robert Kennedy Jr ir Cheryl Hines. „Pugliese“ vakarienei prisiėmė beprotį violetinę „Pamella Roland“ suknelę (nukrypo nuo trumpos baltos suknelės, kurią ji pasirinko ceremonijai!).

Susiję: 25 Santykių paslaptys iš vedybų

Geriausia. Diena. Visada. pic.twitter.com/6PPb1H5yx5 - Keegan-Michael Key (@KeeganMKey) 2018 m. birželio 9 d.

Pasibaigus hors d'oeuvres, suši barui ir starkiam drožybos stotyje, dalyviai buvo traktuojami su penkių pakopų šviesiai mėlyna vestuvių tortu Ron Ben Israel. Tada tikroji partija prasidėjo. „Key“ prisijungė prie vestuvių gyvos pramogos - „New York City“ grupės „The Barnstorm“ ir atliko savo žmonai „Tenesio viskio“ perdavimą. Tuomet jo bičiuliai Paul Rudd ir Taran Killam ėmėsi scenos, kur jie ištempė „Oasis“.

Tai buvo „stebuklingas ir tobulas vakaras“, - sakė „Key“, bet jis tiesiog sužavėjo būti susituokęs su jo gyvenimo meile. „Tai tikrai nuostabus dalykas, kai galite rasti ką nors, kas atneša laimę ir džiaugsmą jūsų gyvenimui“, - sakė jis. "Ir dar svarbiau padeda jums pasidalinti ta laimė ir džiaugsmas su kitais. Prieš susitikdamas su ja, aš net nežinojau, kad tai buvo įmanoma."