Keegan-Michael Key ir Elisa Pugliese dalyvauja!

Mylėjo matyti Niujorką iš vienos pasaulinės observatorijos. Kokia nuostabi patirtis! Rekomenduojame kelionę į 100-ąjį aukštą! @OneWorldNYC pic.twitter.com/GNh2cLialq - Keegan-Michael Key (@KeeganMKey) 2017 m. Lapkričio 6 d.

Keegan-Michael Key yra prijungtas prie mazgo! Pasakojo aktoriaus repaiE! žinioskad žvaigždė ką tik pasiūlė savo draugei, gamintojui Elisai Pugliesei.

Nežinoma apie poros santykius, nes pora išlaiko savo meilės gyvenimą gana privati. 2015 m. Pabaigoje jis buvo atskirtas nuo jo ankstesnės žmonos Cynthia Blaise, todėl netrukus pasirodys nuotaka ir jaunikis kažkada atsitiko nuo to laiko. Nors „Key“ ir „Pugliese“ saugojo savo romantikos duomenis, jie neseniai pasirodė keliose renginiuose. Šiais metais du kartu dalyvavo „Emmy“ apdovanojimuose ir „Tony Awards“ apdovanojimuose, taip pat išėjo į JAV. Žmonės.

BOB SAGET yra įsijungęs į BLOGGER KELLY RIZZO

Šį mėnesį „Key“ pasidalino poros nuotrauka „One World Observatory“ viršuje. „Mylėdamas matydamas Niujorką“, jis pavadino vaizdą. "Kas yra nuostabi patirtis!" Raštas atrodė ypatingas, atsižvelgiant į tai, kad du retai rašo apie vienas kitą. Ar jis galėjo čia paklausti?

Dar nėra nė vieno žodžio dėl poros vestuvių planų - jie net nepateikė asmeninių pareiškimų apie jų dalyvavimą. Žinome, kad abu yra labai užsiėmę, todėl didelės dienos paruošimas gali užtrukti šiek tiek laiko. Raktas yra žinomas dėl kelių vaidmenų, įskaitant jo pagrindinę vietą Key ir Peele. Jis tiesiog pasirašė „Live“ veiksmo „Disney“ perstatymą Liūtas karaliustaip pat. Pugliese, kaip ji dirba Holivude, greičiausiai turi daug plokštelės.