Kate Middleton ir Prince William pasveikino trečiąjį vaiką!


Fotografija: Mario Testino

Paskutinis atvyko karališkasis kūdikis! Šį rytą Prince William ir Kate Middleton pasveikino savo trečiąjį vaiką, pranešė Kensingtono rūmai, o princas George'as ir princesė Šarlotė dabar turi mažą brolį. Svarbiausia? Ir Kate, ir jaunasis princas klesti, kaip liudija Kensingtono rūmų gimimo pranešimas.

„Jos karališkoji kunigaikštystė Kembridžo kunigaikštystėje buvo saugiai pristatyta sūnui 1101 val. „Kūdikis sveria 8 £ 7oz. Kembridžo kunigaikštis buvo gimęs. Jos karališkoji didybė ir vaikas gerai dirba. Karalienė, Edinburgo kunigaikštis, Velso princas, Kornvalio kunigaikštis, princas Haris ir nariai abiejų šeimų žinios ir džiaugiasi naujomis. “

Jos karališkoji kunigaikštystė Kembridžo kunigaikštystė buvo saugiai pristatyta sūnui 1101 val.

Kūdikis sveria 8 £ 7oz.

Kembridžo kunigaikštis buvo gimęs.

Jos karališkoji didybė ir vaikas gerai dirba. - Kensingtono rūmai (@KensingtonRoyal) 2018 m. Balandžio 23 d

Kūdikis, oficialiai penktas pagal sostą, gimė Lindo sparnuose Šv. Marijos ligoninėje, kur buvo 23 žmonių komanda, kurią sudarė trys akušerės, du akušeriai, trys anesteziologai ir keturi chirurgijos darbuotojai - susirinko stebėti karališką motiną. Motinystės skyrius buvo parengtas dar ilgai, kol Kate nuėjo į darbą. Ventiliatoriai pastebėjo, kad barikadas, įkurtas už sparno mėnesio, buvo atidarytas balandžio mėnesį, o karališkieji stebėtojai pradėjo susirinkti už ligoninės, nes šį rytą prasidėjo Kate atvykimo naujienos.

Susiję: „Real Kate Middleton“ sužadėtuvių žiedas

 

Biuletenis buvo patalpintas ne Buckingham rūmuose, oficialiai paskelbus naująjį kunigaikščio ir kunigaikščio kunigaikščio iš Cambridge gimimą. Kembridžo kunigaikštystę sūnus saugiai pristatė 1101 val. Kūdikis sveria 8 £ 7oz. Kembridžo kunigaikštis buvo gimęs. Jos karališkoji didybė ir vaikas gerai dirba.

Kensington Palace (@kensingtonroyal) bendrinamas pranešimas

Per karališką tradiciją oficialus skelbimas buvo rodomas ant Bekingemo rūmų esančio molberto.

Nors dar nėra vardo, U.K. bukleteriai mano, kad Albert ir Arthur yra stiprūs varžovai, Žmonės ataskaitas. Kitas populiarus pasirinkimas? Philipas, kuris gerai sektų tradiciją, kaip Williamas yra William Arthur Philip Louis. Anksčiau šį mėnesį Williamas, aistringas futbolo gerbėjas, įsiveržė į savo mėgstamą komandą, kai jis netyčia atskleidė, kad jie laukia mažo berniuko. Tėtis-juokauja, kad jie pavadino kūdikį „Jack“ po „Aston Villa“ žaidėjo Jack Grealish, kuris pelnė laimėtoją prieš varžovų komandą „Cardiff City“.

Perdavimo metu nebuvo pranešimų apie komplikacijas, tačiau Middletono nėštumas apskritai nebuvo lengvas. Kaip ir princas George'as ir princesė Šarlotė, kunigaikštis Kate nukentėjo nuo hiperemezės gravidarumo, pernelyg nepagrįstos ryto ligos formos; karališkoji sąlyga neleido jai dalyvauti daugelyje karališkų įvykių per pirmuosius tris nėštumo mėnesius. Tačiau ji atsigavo ir sugebėjo atnaujinti savo pareigas - kartu su princu Harry ir būsimuoju seseriu Meghan Markle! - prieš vykstant motinystės atostogoms kovo pabaigoje.

Mažasis atvyko tik po dviejų dienų po karalienės gimtadienio ir keletą dienų drąsos Will ir Kate septintojo vestuvių metines, kurias pora švenčia balandžio 29 dieną. Jis tikrai bus ypač ypatingas dėdei Hariui ir Tantui Meghanui, kurie turi būti vos per kelias savaites tuoktis.