Kate Mara ir Jamie Bell susituokė!

 

Nuptials

Kate Mara (@katemara) bendrinamas pranešimas

Po daugiau nei dvejų metų pažintys Kate Mara ir Jamie Bell susituokė! Šią savaitgalį pora susiejo mazgelį E! žinios, ir ir Mara, ir Bell pasidalino nuotrauka iš šventės.

„Nuptials“, rašė Mara pagal šį menišką įvaizdį, vos rodydama porą, kai bučiavo savo vestuves. Ar pora smooching šalia tam tikro etapo? Nuotrauka yra neaiški, tačiau žavinga. Bellas pasidalino tuo pačiu momentiniu „Twitter“ vaizdu, suteikdamas galvą savo žmonos naujam vardui su antrašte „Me & Mrs B.“.

„KATE MARA“ VYRIAUSIAI ĮTRAUKIA ŠĮ SVARBĄ INFORMACIJĄ

Nėra nieko žinoma apie pora ceremoniją, išskyrus tai, ką Mara ir Bell išsiliejo prieš didelę dieną. Mara anksčiau sakė, kad ji neįtraukė į vestuvių planavimą, pripažino, kad jos šunys bus vestuvėse, ir pasiūlė, kad jos jaunikis būtų prisiėmęs rankas. Ji taip pat patvirtino, kad jos suknelė būtų ne boho.

Mara ir Bell susitiko Fantastiškas ketvertas 2014 m. jų dalyvavimas buvo patvirtintas tik šių metų sausio mėnesį, kai buvęs paskelbė nuotrauką, rodančią jos sužadėtuvių žiedą. Net ir tada, pora liko beprotiška - ji aiškiai nepranešė, kad Bell pasiūlė. Panašu, kad pora išlaikė privačią santuokos datą, paliekant subtilius patarimus dėl socialinės žiniasklaidos ir nieko daugiau.

Prieš santuoką Mara parašė Instagram, rodydama savo vyrą. „HOT in LA“, ji pavadino paveikslėlį, kuriame pavaizduotas „Bell“ sėdėjimas vasaros saulėje.

 

Karštis LA

Kate Mara (@katemara) bendrinamas pranešimas

Sveikiname jaunavedžius - netrukus daugiau nuotraukų!