Kacey Musgraves dalyvauja Ruston Kelly! Žiūrėkite jos žiedą

 

NIEKADA NĖRA NEPRIKLAUSYTI ŠĮ FUNKCIJĄ (žinoma! @Kellychristinesutton nuotraukos)!

KACEY MUSGRAVES (@spaceykacey) paskelbta nuotrauka

Kas yra Kalėdos be papildomų atostogų pasiūlymų? Šiemet „Kacey Musgraves“ buvo laiminga mergina, o jos sužadėtuvių istorija yra labai saldus.

Amy Schumer ką tik gavo Kalėdų (Bridesmaid) pasiūlymą

Šalies dainininkė vakar parašė „Instagram“ žiedą su nuostabiu apvaliu deimantu prieš gražią eglutę. "Aš nesakiau taip ... sakiau HELL YESSSS !!" bendrino žvaigždę. „Aš pagaliau žinau, ką reiškia visi, kai jie sako:„ jūs tiesiog žinote, “pridūrė ji.

 

Aš nesakiau taip ... aš pasakiau HELL YESSSS !! Praėjusią naktį geriausias žmogus, kurį aš kada nors sutikau, nuskendo ant vienos kelio į savo mažą rožinį vaikystės namą. Tame pačiame kambaryje aš grojau su savo poniais ir barbiesais ir paklausiau manęs paprasčiausiai užduoto klausimo. Pagaliau aš žinau, ką reiškia visi, kai jie sako „jūs tiesiog žinote“.

KACEY MUSGRAVES (@spaceykacey) paskelbta nuotrauka

Kaip paskelbti savo dalyvavimą Instagram kaip „Celebrity“

Remiantis aiškinamuoju vaizdo įrašu, pasiūlymas buvo nuoširdžiai asmeniškas. Pasitelkęs Musgraveso seserį ir brolį, Kelly turėjo naują jaunuolio vaikišką miegamąjį, kuris buvo nostalgiškas Kalėdų dekoras. "Aš buvau sumišęs ir supainioti, kai pamačiau viską ir apsisukau, o Henry Mancini daina" Two For The Road "grojo", - vaizdo įrašo antraštėje parašė Musgraves. Ji apsisuko, "ir jis buvo ant kelio su kūdikių rausvu aksomo žiedu ir sparkliest dalyku, kurį aš kada nors mačiau!"

 

Mes ką tik buvome savo tėvų namuose atsitiktinai turėdami naktį žiūrėti bittersweet senas namų kasetes iš visų šių gražių šeimos prisiminimų, kurie buvo padaryti šiame mažame, sename kaimo name, kuriame aš užaugau. Vėliau grįžome į tą namą, ir jis kažkaip ištraukė mano seserį ir brolį, kuris visiškai paslėpė mano vaikystės miegamąjį, o tai yra labiausiai nostalgiški ir puikūs Kalėdų papuošalai. Buvau sumišęs ir supainiotas, kai pamačiau viską ir apsisuko, o Henry Mancini dainos „Two For The Road“ grojo (ši daina yra tokia emocinga ir saldus. Tai vienas iš mano mėgstamiausių. Turite klausytis) ir jis buvo ant kelio, turėdamas rožinį spalvos aksomo žiedą ir sparkliest dalyką, kurį aš kada nors mačiau! Tai buvo toks ypatingas. Iš visų pasaulio vietų, kurias aš norėjau pamatyti, niekur neturėtų būti daugiau nei tai, kas vyksta mažame „Golden“, Teksase, namuose, kurie visiškai privertė mane, kas esu.

Vaizdo įrašą paskelbė KACEY MUSGRAVES (@spaceykacey)

Įžymybių pasiūlymo istorijos Jūs girdėjote

Pasiūlymo priėmimas dainų kūrėjo šeimos namuose pasirodė esąs puikus sprendimas. „Iš visų pasaulio vietų, kurias aš norėjau pamatyti, niekur negali reikšti daugiau nei tai vyksta mažame„ Golden “, Teksaso namuose, kurie mane visiškai padarė, - sakė Musgravesas.

Ji taip pat dalinosi nuotraukomis iš paties miegamojo ir iš miegamojo, kuris buvo padengtas raudonomis, blizgančiomis ir kalėdinėmis šviesomis.

 

Tobulumas Ačiū, mano meilė.

KACEY MUSGRAVES (@spaceykacey) paskelbta nuotrauka

Galiausiai, penktasis pranešimas padėkojo Kelly bendrininkams, kurie padėjo padaryti viską.

 

Taip dėkingas už savo seserį ir brolius, padedančius padaryti tokią didelę dieną taip sparkly ir nepamirštamą. Mae + Satsuki 4Ever Mano širdis yra blizgučiai.

KACEY MUSGRAVES (@spaceykacey) paskelbta nuotrauka

Savo pabaigoje Kelly taip pat buvo sužavėtas, nuvykęs į Instagram, kad paskelbtų apie dalyvavimą. „Praėjusią naktį aš buvau laimingiausias, didžiausias ir laimingiausias žmogus“, - rašė muzikantas. „Aš paprašiau, kad mano gyvenime šviesiausia šviesa tuokiasi.“

 

Aš niekada nesu susitikęs su neįtikėtinu partneriu ir moterimi. Praėjusią naktį aš buvau laimingiausias, didžiausias ir laimingiausias žmogus. Aš paprašiau, kad mano gyvenime būtų šviesiausia šviesa.

Nuotrauka įkėlė Ruston Kelly (@rustonkelly)

„Musgraves“ ir „Kelly“ pirmą kartą paskelbė naujieną anksčiau šiais metais, kai pastarasis pasirodė buvusio socialinio žiniasklaidos puslapiuose. Linksmų Kalėdų ir sveikinu pora už sandorį su žiedu.