Justin Theroux palaiko Jennifer Aniston „Sweet #WCW Post“


Fotografija: Jason Merritt

Paviršinis įžymybių tikrinimas nėra naujas, ir tai ypač kenksminga moterims tiek pro, tiek iš jo. Po Jennifer Aniston buvo neteisingai laikoma nėščia tabloidais -dar kartą- ji prisijungė prie kitų moterų įžymybių, kalbėdama prieš nepraktiškus grožio standartus ir seksualines žiniasklaidos antraštes.

„Sweetest Celebrity Anniversary Messages“

Aktorė, pasirinkusi nenaudoti socialinės žiniasklaidos, parašė a „Huffington Post“ Straipsnis, pavadintas „Už Įrašą“, kad išreikštų savo nusivylimą garsenybės „gossip“ pramone. Pasipiktinusi prielaidomis, padarytomis pagal jos išvaizdą paparazių nuotraukose, ji pasidalijo galingu pranešimu: „Mes esame su draugu ar be jo, su vaikais ar be jų,“ pridūrėme: „Mes patys nusprendžiame, kas graži, kai tai ateina į mūsų kūnus. " Tarp jos taškų, pirmasis Draugai žvaigždė pažymėjo, kad juokingasis negalėjimas mėgautis burgeriu be „laikomas vienu iš dviejų dalykų:„ nėščia “arba„ riebalai “.

Norėdamas parodyti savo solidarumą su Anistono esė, vyras Justin Theroux parašė nuoširdų pranešimą apie Instagram, palaikydamas savo „nužudytą“ žmoną.

 

#wcw Štai tik viena priežastis. http://m.huffpost.com/us/entry/us_57855586e4b03fc3ee4e626f #gogirl

Nuotrauka parašyta @justintheroux

Bendrindamas nuorodą į Aniston straipsnį, Theroux meilės rodymas buvo trumpas, bet saldus. Naudodamas „Moterų„ Crush “trečiadienį (WCW), jis rašė:„ Štai tik viena priežastis, kodėl “, ir įtraukė subtilų„ #gogirl “už gerą priemonę.

Tai nuostabi, kad pora taip palaikytų viena kitą - ypač tokią, kuri yra privati, kaip šie du.