Justin Hartley pakvietė „Viskas mums“ aktą į savo vestuves


Fotografija: Getty Images

Jei paprašysite Justin Hartley, ką jis laukia savo vestuvių dieną, jis pasakys, kad paprasčiausiai gali paskambinti savo sužadėtiniui Chrishell Stause, jo žmonai. The Tai mes žvaigždė taip pat atskleidė, kad jis taip pat malonu pasidalinti tuo ypatingu momentu su artimiausiu šeima ir draugais, įskaitant jo kankarus.

„Man patinka tai, kad ji bus mano žmona. Man patinka tai, kad aš turėsiu žmoną, ir mes būsime vyras ir žmona ir gyvename kartu“, - sakė Hartley Savaitės savaitė. „Man tai patinka, bet aš iš tikrųjų tikiuosi, kad vestuvių diena. Aš išeisiu iš draugų iš draugų, kuriuos per keletą metų nematau. Tai bus puiku.“ Paklaustas, ar Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown ir Chrissy Metz būtų ten, kur švęsti su pora, Hartley pasakė: „Tikiuosi taip, taip. Tikiuosi, kad Dievas nori, taip.“

„Tai yra mums“ vaidmuo tiesiog patvirtino Mandy Moore dalyvavimą

Mes neturėsime ilgai laukti, kad pamatytume, ar Tai mes „cast“ gali padaryti „Hartley“ vestuves. Neseniai pasakė aktorius Žmonės kad jis ir didelė „Stause“ diena yra tiesiog už kampo. „Mes beveik baigėme“, - sakė jis. „Mes pasamdėme vestuvių planuotoją, kad galėtume pasirūpinti visa tai, ir mes tiesiog pasirodysime ir turėsime gerą laiką“.

Hartley gali būti pasirengęs pradėti naują gyvenimą su Stause, bet jis taip pat atskleidė, kad jam patiko ilgalaikis darbas. „Man patinka žodis„ sužadėtinis “, - sakė Hartley. „Jūs sakote„ sužadėtinis “, ir aš tiesiog patinka idėja, tai beveik kaip išvakarės, pavyzdžiui, Kalėdų išvakarės yra kietos, bet užsiėmimas yra įdomus, nes laukiate tos vestuvių. "