Julianne Hough „Fiancé Brooks Laich“ turi tik vieną prašymą dėl jų vestuvių dienos

>

Šokti su žvaigždėmis teisėjas Julianne Hough yra pažymėta karalienė šokių aikštelėje. Bet ar pirmasis šokis savo vestuvėse atliks specialų darbą? Jei jos sužadėtinis turi ką nors su juo, atrodo, kad atsakymas yra taip!

Hough neseniai kalbėjo su Harry Connicku Jr. apie savo artėjančius vedybas Brooksui Laichui, ir nenuostabu, kad jos netrukus pasirodantis vyrukas yra visiškai pasiryžęs atlikti. „Man visada buvo tokia įspūdis, kad mes tiesiog, žinai, ten pakils ir atliksite nedidelį šokių šokį, - pasidalino ji, tačiau Laichas turi kitų planų. „Jis panašus į:„ Ne, aš noriu pilnos choreografinės rutinos. ““

JULIANNE HOUGH DISHES JŪSŲ AUKŠČIAUSIOMS VYKDYTIEMS BROOKS LAICH

Iš tikrųjų, ledo ritulio žaidėjas buvo suinteresuotas šokiais nuo jų santykių pradžios (jis netgi nusipirko DVD, kad pabandytų išmokti keletą žingsnių!). Bet dabar, kai vestuvės vyksta, Hough įsipareigojo jam padėti. Pakankamai gerai, kad žvaigždės kovoja prieš naujai pasidalytą hobį. „Kaip mes tai darome, jis patinka:„ Na, ji to nedaro, “nurodydama vaizdo įrašų instruktorių. Hough išsprendžia problemą primindamas jam, kad ji yra „čempionas“ ir grasina jį išmokti su savo broliu, šokėja Dereku Houghu. Nors Laicho vestuvės turi būti žavingos, Hough taip pat yra labai puikus. Šokėjas pasakė Pramogos Šiandien kad ji turi tris didelius poreikius savo didelei dienai: „Geriausias šokių aikštynas“, „Geriausia muzika“ ir „Lexi ir Harley“ - teisėjo šunys - „turi būti jos dalis“.

Hough ir Laich įsitraukė į 2015 m., O Hough neseniai atskleidė, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. „Aš niekada nemaniau, kad buvau vienas iš tų žmonių, bet kai žinote, jūs žinote, - pasakė ji Pramogos Šiandien. „Kai pirmą kartą matėme vieni kitus, tai buvo tarsi:„ Ir mes baigiame. “„ Mes negalime laukti vestuvių, arba video apie nuostabų pirmojo šokio choreografiją.