Ar Jennifer Lopez pasuko Drake pasiūlymą?

Anksčiau Jennifer Lopez atskleidė, kad ji turėjo penkis „nuostabius pasiūlymus“, kai ji buvo „Carpool“ karaoke su Jamesu Cordenu, bet nepripažino, kas jie visi buvo. Na, mes galėjome ką tik išsiaiškinti, kas buvo penktasis. Praėjusią naktį Žiūrėti, kas atsitinka Live!Andy Cohen paprašė J.Lo ir jos atsakyti į sunkų klausimą Mėlynos spalvos atspalviai bendra žvaigždė Ray Liotta. Ir atsakymai atskleidė šiek tiek daugiau nei dainininkės probbalija.

Žiūrėkite Jennifer Lopezo šokio kapitoną, kuris koncerte dalyvauja scenoje

Žaidime, pavadintame „Prašyti penktosios“, Andy prašo savo svečių keletą klausimų. Jei „pasisakė penktasis“, kitas turėtų atsakyti į klausimą. Žinodami Andy, šie klausimai nebūtų lengvi. Jis paklausė J.Lo apie penkis pasiūlymus ir įvardijo ką nors, kas ji atsisakė. "Drake, tiesa?" Liotta paklausė. "Shhh! Noo ... oh my God", - sakė ji. "Aš negaliu ... aš remiu penktąjį." Tai labai įdomus atsakymas, J.Lo.

Tai nebūtų visiškai sukrėtimas, nes ji ir Drake buvo kartu, bet nusprendė šiek tiek laiko atskirti dėl savo užimamų tvarkaraščių. Bet Jenny iš bloko persikėlė iš reperis į naują vaikiną - Niujorką Yankee Alex Rodriguez. „Tai labai, labai nauja“, - sakė šaltinis E! žinios. „Jennifer ir Alex neieško santykių, tik geros šviesos. Jie yra tame pačiame puslapyje.“

Akivaizdu, kad vasario mėn. Alex dalyvavo viename iš J.Lo parodų Las Vegase. Nors tai naujas santykis, mes norime pamatyti, kas bus su abiem - ir įdomu, ar mes kada nors sužinosime, kas pasiūlė J.Lo.