„Princesė Eugenie“ vestuvės vyks po televizoriaus


Fotografija: GARETH FULLER / AFP / Getty Images

Ne taip seniai, princesė Eugenie gerbėjai susidūrė su liūdna naujiena: Skirtingai nei princas Haris ir Meghan Markle vestuvės, karališkoji didžioji diena nebus transliuojama pagrindiniame Jungtinės Karalystės televizijos tinkle, BBC.Bet dabar, tikėdamiesi stebėtojams, yra alternatyvi išeitis, į kurią kreiptis: ITV šventę transliuos per televiziją.

Pasak kelių pardavimo vietų, Jorko ceremonijos ceremonija bus rodoma toje Britanijos kanale. Transliacija bus specialus serijos leidimas Šį rytą, vadinamas Šis rytas karališkosiose vestuvėse. Ji bus skirta maždaug trims valandoms ir apims viską nuo svečių, atvykstančių į Eugenie ir savo būsimąjį vyrą Jacką Brooksbanką, po to, kai susieja mazgas.

SUSIJUSI: Princesė Eugenie ir Jack Brooksbank išsiuntė savo vestuvių kvietimus

Nors Eugenie vestuvės gali būti nepakankamos BBC oro laikui, tai iš tikrųjų bus didesnė nei jos pusbrolis Haris. Pagal „Daily Mail“, ji pakvietė į savo ceremoniją daugiau svečių, nei Sussexo kunigaikštis. Neseniai sužinojome, kad Eugenie šventė bus ilgesnė - ji pratęsia papildomą dieną, kad galėtų priimti trečiąjį priėmimą. (Harry ir kunigaikštis Meghan turėjo tik dvi).

Tai nėra vienintelė įdomi naujiena Eugenie rėmėjams. Kaip Žmonės pranešimai, taip pat buvo atskleista jos vestuvių paminėjimo china rinkinys. Elementai pasižymi pora monograma, taip pat kitais prasmingais dizaino elementais, įskaitant gebenę (jie gyvena Kensingtono rūmų „Ivy Cottage“) ir Jorko baltosios rožės (Eugenie regionas). Įdomu tai, kad tik Eugenie individuali monograma apima karūną - ne jos sužadėtinį, Jack'ą. (Priešingai, „Meghan“ monograma padarė.) Turint tai omenyje, pagrįstai galima daryti išvadą, kad jis negaus karališko pavadinimo, pastabos Žmonės.