Kaip papasakoti savo mamai, kurią norite planuoti savo vestuves


Fotografija: Max & Friends

Kadangi tavo mama greičiausiai galvojo apie savo vestuvių dieną dar ilgiau, nei jūs, ji tikriausiai buvo greitai įsitvirtinusi ir pradėjusi planavimo procesą. Nors jums gali kilti pagunda pasakyti jai grįžti, svarbu pripažinti, kad jūsų vestuvių diena yra ypatinga diena ne tik jums, bet ir jai. Jei ji remia sąskaitą, jums gali tekti kompromisas daugiau nei jums būtų, jei mokėtumėte. Tačiau vietoj to, kad gausite teritorinį supratimą apie tai, kas gauna suplanuoti, kokie vestuvių dienos aspektai, mes siūlome keletą pagrindinių taktikų, kurias galite naudoti, kad išlaikytumėte taiką.

Mylintys būdai įtraukti motiną į vestuves

Pripažinkite jos nuoširdumą

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra išspręsti šią problemą, kai pamatysite savo mamos ženklus, norinčius kontroliuoti savo vestuvių planus. Norint jį iškelti be argumentų, pradėkite pripažinti savo gerus ketinimus ir klausdami, kaip ji suplanavo savo vestuves. Jei jos motina ėmėsi planavimo vaidmens, ji labiau tiki, kad ji turi „teisę“ perimti savo vestuvių planus. Tokiu atveju norėsite švelniai paaiškinti, kad norėtumėte, kad ji žaistų antrojo piloto, o ne valdytų laivą. Tegul jūsų mama žino, kad jau atlikote kai kuriuos tyrimus ir turite gerų idėjų apie jų vestuvių stilių, kurį norėtumėte aptarti su ja.

Būkite atsargūs

Mes praleisime motinos ir dukters santykių dinamiką ir tiesiog pasakysime: Būkite atsargūs su savo tekstu, bet būkite atviri. Jūs nenorite pakenkti savo jausmams ar pasakyti kažką, ką vėliau gailėsite, nes svarbu nustatyti pagrindines taisykles. Pirmoji taisyklė: esate atsakingas.

Nurodykite savo estetikos skirtumus

Vienas iš geriausių būdų kontroliuoti savo vestuvių dienos estetiką yra pokalbis su savo mama apie jūsų stiliaus skirtumus.Nors tavo mama gali įsišaknijusi visai baltai, visai hortenzijai, visa preppy vestuvėms, galbūt norėsite kažką šiek tiek mažiau tradicinio. Užuot pasakę jai, kad jums nepatinka šis stilius, vadovaukitės juo į tai, ką mėgstate, rodydami savo vestuvių nuotraukas, kurias įkvėpėte. Pasikalbėkite su skirtumais ir pasimokykite, kodėl norite, kad tai atrodytų tam tikru būdu. Dažniau ji išgirs jus, jei įtraukiate ją į pagarbą ir bendradarbiavimą.

Tegul jos stiprybės spindi

Jei jūsų mama yra pripratusi prie šeimos šeimininkės, ji tikriausiai žino apie planavimo meniu. Jei ji linkusi turėti vidutinį sodą, ji tikriausiai mylėtų, kad padėtų jums pasirinkti gėles. Pasirinkite vieną dalyką, kurį jūsų mama tikrai šviečia, ir leiskite jai būti roko žvaigždė su šia vestuvių planavimo dalimi. Suteikdama jai savo vaidmenį, galite leisti jai jaustis įsitraukusiu, nesuteikiant jai visiškos kontrolės.

Būk kantrus

Jei jūs neturite seserų, kurios buvote vedusios per pastaruosius penkerius metus, jūsų mama tikriausiai yra šiek tiek rūdyta savo vestuvių planavimo žiniomis ir gali naudoti savo vestuves kaip modelį. Nuo to laiko kainos ir papročiai tikriausiai šiek tiek pasikeitė: Pavyzdžiui, 1980-aisiais vykusios vestuvės jaučiasi kitaip nei vestuvės 2017 m. Vestuvių planavimas nėra vienakryptis ar greitkelio tipas, todėl išklausykite jos pasiūlymus prieš automatiškai sakydami „ne“.

Sutikite nesutikti

Kartais iš tikrųjų nėra perspektyvaus kompromiso, ir jūs tiesiog turite sutikti nesutikti. Tai yra dalis šeimos, kiek ji yra santuokos dalis. Pripažinkite, kad tavo mama turi nuomonę ir, kai jūs tai gerbiate, norite, kad tam tikri dalykai būtų padaryti. Būtinai padėkokite jai už visą pagalbą, kurią ji jums suteikia - ir tai reiškia!