Kaip Steam jūsų vestuvių suknelė be beprotis


Fotografija: Glen Allsop / Christian Oth Studio

Tai tiesa: yra menas, keliaujantis su jūsų vestuvių suknelė. Vienas neteisingas žingsnis, ir galėtumėte baigti prarastą ar sugadintą suknelę. Nesvarbu, ar keliaujate arti arti, paprasta, kad vestuvių suknelė šiek tiek raukšlėta. Nors raukšlės gali atrodyti kaip mažiausios jūsų problemos, jos neturėtų būti lengvai priimamos. Galų gale, daugelis audinių buvo netinkami dėl netinkamo raukšlių šalinimo metodo. Kadangi tai yra jūsų didžioji diena, nenorite, kad raukšlėta vestuvių suknelė pasiektų jūsų kelią, bet jūs taip pat nenorite, kad problema dar labiau pablogėtų, nesukeldama savo tyrimų.

Profesionalus garavimas suteiks geriausius rezultatus; Paprastai šią paslaugą suteiks nuotakos salonas, kuriame įsigijote savo suknelę, arba vieta, kurioje atlikote pakeitimus. Bet jei jūs keliavote, tai greičiausiai nėra perspektyvi galimybė. Atsipalaiduokite: norėdami gauti ją į viršų, turite keletą pasirinkimų. Čia mes suapvalinome savo keturis geriausius patarimus dėl jūsų vestuvių suknelės lyginimo ar garavimo.

Pažeidimų kontrolė

Kai tik gausite savo suknelę (arba, kai jūsų suknelė pateks į jus), būtinai įdėkite jį ant paminkštinto pakabos. Jūs galite pastebėti, kad daugelis raukšlių išeis tiesiai, bet tikimybė, kad suknelė bus šiek tiek pripildyta. Net jei suknelė buvo kabinama toje pačioje vietoje jūsų spintoje per kelias savaites, jums vis tiek turėtų būti suteikta paskutinė garinė prieš ceremoniją, kad ji atrodytų švieži.

Mažos raukšlės

Dėl nedidelių raukšlių Karen Jean-Aimée, „Madame Paulette“ klientų santykių direktorius, prisiekia senąja „pakabinti ant vonios kambario durų“. Pagalvokite apie tai, kaip sukurti savo garinę pirtį. Uždenkite vonios kambario grindis rankšluosčiais ir paleiskite labai karštą dušą, kad kambarys galėtų užpildyti garais. (Tiesiog neuždarykite durų, arba suknelė gali tapti pernelyg drėgna.) Po to apvyniokite ranką sausame, baltame rankšluosčiu ir paleiskite jį suknelės ilgiu, išlygindami visas raukšles. Šis metodas yra daug mažiau tikėtinas, kad paliks vandens dėmės ar geležies įspūdžius nei namų garlaivis ar geležis.

10 daiktų vestuvių parduotuvės savininkai pageidauja, kad jie galėtų jums pasakyti

Apkaltas

Jei jūsų suknelė yra ypač raukšlėta, išbandykite rankinį garintuvą. Tiesiog nepamirškite: niekada nenorite į savo suknelę tiesiogiai pripilti garo, nes vandens lašeliai gali palikti dėmės. Garavimas per švarų baltą audinį yra saugesnis.

Rankinis spaudimas

„Taftas, dupioni ir šantai yra audiniai, kuriuos tik turėčiau spausti sausu geležimi“, - sako Cacky Rivers, „Cacky's Bride + Aid“ savininkas Čarlstone, Pietų Karolina. „Garo pavirškinimas gali juos sudeginti“. Šilumos apsaugai naudokite švarų presavimo audinį.

Greitas vestuvių dienos drabužių spintos ištaisymas