8 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradėdami vestuvių suknelę


Fotografija: Elizabeth Messina Photography

Pradėkite apsipirkti pagal užsakymą sukurtą suknelę prieš devynis mėnesius iki vestuvių.

Užsisakykite užsakymą mažiausiai prieš šešis mėnesius - užtrunka keletą mėnesių, kol pagal užsakymą bus sukurtas pagal užsakymą pagamintas suknelė, ir tada jums reikia laiko keisti. Jei perkate stelažą, nelaukite iki paskutinės minutės; duokite sau keletą mėnesių, kad surastumėte savo svajonę.

Išsiaiškinkite, kurios parduotuvės nukentėjo.

Jei norite turėti aukštos klasės dizainerio suknelę, jums gali tekti nuvykti į artimiausią didįjį miestą, jei jūsų vietinė parduotuvė neužima daug. Jūsų biudžetas taip pat padės jums susiaurinti, kur apsipirkti - parduotuvėse, kurios specializuojasi drabužių parduotuvėse, siūlomos prieinamos galimybės, o parduotuvės ir salonai parduoda sukneles, kurios yra užsakytos ir todėl brangesnės.

Pažvelkite į tai, kokios suknelės sugeria jūsų svetaines ir žurnalus.

Su tiek daug nuostabių chalatų galite rinktis iš kelių skirtingų siluetų, ir tai visiškai gerai. Spausdinkite arba iškirpkite savo mėgstamiausių nuotraukų ir perkelkite jas į pirmąjį susitikimą; jie suteiks jūsų konsultantui vizualinę idėją apie tai, kokie stiliai ir formos jums patinka, ir koks bendras požiūris (romantiškas, modernus, retro), kurį bandote projektuoti.

Užsisakykite savaitgalio salono paskyrimą.

Jei parduotuvė siūlo susitarti dėl susitikimo, atlikite vieną. Atvykę, norėsite pasinerti į dešinę ir pradėti bandyti sukneles, nelaukite, kol bus pasiektas kitas galimas konsultantas! Savaitgaliais paprastai būna drąsiau, parduotuvėje yra daugiau nuotakų ir jų. Nors šeštadienį su konsultantu vis tiek gausite 90 minučių, kiekvienas bus atsipalaidavęs kasdien, kai parduotuvė nėra zoologijos sodas.

Palikite savo įgulą namuose.

Daug žmonių reiškia daug nuomonių, kurios bus varginantis. Kai kurios parduotuvės apriboja žmonių, kuriuos ateina nuotaka, skaičių. Protingas judėjimas! Vietoj didelės grupės, atneškite du žmones, kurie bus sąžiningi ir malonūs. (Jums nereikia girdėti jokių griežtų kūno kritikų.) Galbūt mama ir jūsų MOH?

7 žmonės, kurių neturėtumėte nusipirkti vestuvių suknelės

Laikykitės kainų ribos.

Kas yra ta, kad reikia išbandyti $ 5,000 sukneles, jei jūsų biudžetas yra pusė? Kiekviename kainų diapazone, įskaitant ir tavo, yra puošnūs suknelės, todėl sutelkkite dėmesį į tuos, kuriuos galite sau leisti.

Pasitikėkite salono privalumais.

Jei jie siūlo jums pabandyti ant suknelės, jūs manote, kad jūsų figūra nebus glostesnė, bet kokiu atveju ji bus fotografuojama. Patyrę konsultantai turi apmokytą akį ir žino, kokios suknelės gerai atrodo ant kūno tipų.

10 daiktų vestuvių parduotuvės savininkai pageidauja, kad jie galėtų jums pasakyti

Sekite sukneles, kurios jums patinka.

Bandymas ant suknelių yra labai smagu, pirmas dešimtukas. Tada jis tampa varginantis ir didžiulis, ir jūs galite pamiršti, kurie buvo jūsų mėgstamiausi. Taigi, jei parduotuvė leidžia fotoaparatus, fotografuokite pageidaujamus suknelius. Jei yra politika, kurioje nėra fotoaparato, užsirašykite kiekvienos svarstomos suknelės gamintojo pavadinimą ir stiliaus numerius.

Gaukite daugiau netikėtų patarimų, kaip rasti vestuvių suknelę