Kaip pasirinkti „Perfect Wedding Fragrance“


Fotografija: Greg Vore

Jūsų vestuvės yra vienas iš svarbiausių jūsų gyvenimo įvykių, todėl jūs norėsite prisiminti kiekvieną akimirką. Laimei, atminties formavimas stipriai susietas su kvapo jausmu. Jūsų kvepalai ir asmeninis aromatas yra puikus palapinių polių laikui išsaugotos atminties. Vienas iš kvapo, kurį dėvėjote savo didelei dienai, bus transportuojamas atgal. Bet kvepalų pasaulis gali būti milžiniškas, o vestuvių planavimas dažnai yra sezoninis, taigi, kaip nuotaka gali rasti savo kvapą sielos drauge? Mes tiriame.

Vestuvių kvepalai pagal Jūsų parašo kokteilį

Pagalvokite apie asmenybę.

Clara Malloy, MEMO Paris įkūrėjas, siūlo, kad nuotaka liktų ištikima savo kvapo asmenybei. „Jei jums patinka minkšti kvepalai, tada jums gali būti apelsinų žiedas“, - teigia Malloy. "Bet jei esate stipresnė asmenybė, pasieksite ingredientą, kuris atitinka tą stiprumą." Ji paaiškina, kad jūsų pasirinkti kvapai turi atitikti tuos, kurie esate. Jei vienaip ar kitaip jaučiatės jiems stipriai, eikite su žarnomis.

Pasirinkite keletą centrinių pastabų.

Laikydami savo asmenybę, pasirinkite keletą svarbiausių pastabų, kurias norite savo vestuvių kvapuose. Jan Ahlgren, iš Vilhelm Parfumerie, siūlo muskusą rudenį, odą žiemai (medaus liesti), mimozą ir alyvą pavasarį ir baziliką vasarą. „Ahlgren“ taip pat siūlo išlaikyti atvirą protą ir uždaryti akis, kol kvepiate kvapus. „Uždarydami akis, greičiausiai būsite nustebinti, kad sužinosite, kokie užrašai yra kvapo, o galų gale jaučiate ryšį. Leiskite sau nustebinti, jūsų kvapo jausmas yra intuityvesnis, nei jūs manote.“

Dėvėkite tą patį kvapą kaip ir jūsų partneris.

„Ahlgren“ taip pat siūlo rinktis kvapą, kurį ir jūs, ir jūsų partneris gali dėvėti. „Asmeniškai manau, kad gali būti labai seksualu nešioti tą patį kvapą kaip ir jūsų partneris“, - aiškina jis: „Kvapas visada dėvi skirtingai kiekvienos žmogaus odoje. mano oda ir oda visiškai kitaip gyvena. "

Pasirinkite kažką pažįstamo, bet pasukite.

Jo Malone, Jo Loves įkūrėjas ir kūrybinis direktorius, rekomenduoja parinkti kvapą, kurį jau mylite ir dėvite reguliariai, bet pakeiskite jį taip, kad jaustųsi šiek tiek ypatingesnis. Tokiu būdu, ji paaiškina, kai stovite šalia savo partnerio, jūs vis dar kvepsite pažįstamas. „Jūs galite padaryti savo parašo kvapą savo vestuvių dienai pridedant kažką kitą, kad sukurtumėte naujus prisiminimus“, - priduria ji.

Suporuokite teisingas pastabas.

Malone teigimu, tam tikros banknotų poros ypač gerai kartu. Pavyzdžiui, jei jums patinka baltos gėlės, pavyzdžiui, neroli, jazminas, tuberozė ar rožė, tuos kvapus sieja su šviežia ir citrusy, pavyzdžiui, verbenos pomelo. Šie susiejimai nebus kvapas.

Kvapo savo vietą.

Malone taip pat pasisako už tai, kad būtų sustiprintas kvapo atminties ryšys, pridedant savo kvapą kitiems dienos elementams. „Aš visada siūlau brides, kad jie kvepia savo aromatą ant teptuko ir dažų spalvas lengvai kvepia“, - sako Malone. „Apsvarstykite kvapą savo kvapą skleidžiančias kvapias žvakes ir įkvepkite savo vestuvių kvapą į orą, ant stalo užvalkalų, ir padėkos užrašus.“