Kaip pasirinkti tinkamą garbės tarnaitę


Fotografija: Taylor Swift per Instagram

Ji yra kažkas, kas esate tikri, kad jūsų gyvenime bus amžinai.

Ji nėra mergaitė, kurią ką tik susitiko prieš du mėnesius ir paspaudėte. Arba jūs nežinote, kad gerai, bet ji yra tikrai populiari ir jums bus pagerbta, kad ji atsistotų už jus. Vietoj to, geriausias MOH yra kažkas, kurį buvote arti ilgą laiką ir kas visada turi savo nugarą ir visada.

Ji nėra dramos karalienė.

Arba diva. Kaip žinote iš draugų vestuvėms, paprastai yra kažkas, kas tampa pernelyg emocionali arba varginantis, bet, jei kas nors, tai turėtų būti jums, o ne MOH. Jums reikia ką nors, kas liks ramiai, kai limuzinas vėluoja, gėlių mergina verkia ir jūsų nervai nušautas. Ji palaiko ir žino, kad ten yra, kad padėtų, netrukdytų. Paskutinis dalykas, kurį ji norėtų padaryti, yra atkreipti dėmesį į save, net jei jos batai yra pernelyg stori.

Ji atsakinga.

Ji vadovauja kitoms mergaitėms, primena priminimus apie suknelę ir dušo ruošinius. Jei grupė susiduria su problema, ką jūs padarėte (šokiruojanti!), O ne kiekvienas, kuris jums šnabždo, pasakoja jai, nes ji yra de facto lyderė. Ir ji yra ta, kuri švelniai, bet tvirtai pasakys, kad ne, bridesmaidai ne visi dėvi savo plaukus bandelėje, kaip jūs to paprašėte, nes kai kurie turi super trumpus gabalus arba ne itin gerai atrodo ant bandelės. Žemyn, Bridezilla, žemyn.

Ji yra tavo sesuo.

Bet tai nėra tiesioginis slam dunk, nes esate broliai ir seserys. Jei esate arčiau jos, nei jūs niekam kitam, eikite į jį. Bet jei jūs esate chummier su drauge, pereikite per sis savo draugą. Mama gali būti nepatenkinta, bet jūs turėtumėte daryti tai, kas jaučiasi teisingai, net jei tai reiškia, kad jūsų sesuo yra nukreipta į pamergę.

Ji yra kažkas, su kuria nesate „skolinga“.

Pasirinkimas MOH turėtų būti kilęs iš meilės, o ne pareigos. Galbūt prieš trejus metus buvote jos MOH ir, nors ir kartais susibūrėte, jūs išaugo. Jūs tapote daug arčiau savo bendradarbio, kurį praleidžiate kiekvieną pietų valandą su daugeliu šeštadienio naktų dvigubomis datomis. Yra tikimybė, jei nesijaučiate to paties artimo ryšio su ja, nei ji. Pakvieskite ją į vestuves kaip svečias ir neperžiūrėkite.

Ji būtų malonu.

Pavyzdžiui, jei viena iš jūsų galimybių yra sušvelninta, pvz., Nauja darbo vieta arba kūdikis, balsuokite ją. Jūs nesate vidutinis, tiesiog praktiškas ir dėmesingas. Pasirinkite žmogų, kuris yra fiziškai ir emociškai prieinamas, ir džiaugiamės, kad atliktumėte darbą.

Ji matė, kad jūs nusirengėte.

Tai nėra privaloma, bet visiškai naudinga, kai naudojate tualetą dėvėdami vestuvių suknelę. Kai šlapintis, jūsų kuklumo pojūtis nuleidžiamas tualetu kartu su „Charmin“, todėl mažiau gėdinga, jei jūsų padėjėjas, kuris laikosi jūsų suknelės, kol jūs dirbate, patogiai mato jus su savo (po) kelnėmis.