Kaip sustabdyti prakaitą savo vestuvių dieną


Jei jūsų vestuvės yra lauke, ypač vasarą, tą dieną gali būti šilta. Ir galbūt tai galite parodyti su tam tikru prakaitu. Tačiau nesijaudinkite, Floridoje įsikūrusi vestuvių planavimo organizatorė Georgette Casimir iš žirnių į medžių renginius ateina į gelbėjimo patarimus ir gudrybes, kad visą ceremoniją ir priėmimą galėtumėte ieškoti ir jaustis vėsioje, šviežioje ir fotografijoje.

Būkite šešėlyje

„Shade“ yra lygus vėsioje padėtyje, ir nėra gėdos užtrukti kelias akimirkas kvėpuoti ir padėti išvengti prakaito prieš ir po priėmimo. Turėkite tai omenyje, kai gaunate fotoaparatą. "Ne tik fotografuoti prieš ceremoniją, bet ir fotografuoti atspalvis neabejotinai padėtų išlaikyti jus gražiai, - sako Kazimieras.

Vanduo, vanduo, vanduo

Nepakanka to pakankamai pabrėžti. Labai svarbu gauti pakankamai H2O jūsų didelėje dieną. Norint neatsilikti nuo karštos saulės valandų ir valandų, turėsite išlaikyti hidrataciją. Jis ne tik užkerta kelią jums - klaidingai -, bet taip pat padės jums jaustis šviežiai ir gerai visą dieną, sako Kazimieras. Ir nepamirškite savo dalyvių ar jūsų vestuvių (jūs taip pat norėsite, kad jie atrodytų ir jaustųsi geriausi!). „Įsitikinkite, kad jums yra šaltas vanduo ir savo svečius “, - sako ji.

Turėkite gerbėjų ir audinių

Šių elementų paruošimas pasiruošimui padės milžiniškai, jei prasidės prakaitavimas. Rankų darbo popieriaus gerbėjai gali būti ypatingas prisilietimas prie vestuvių, o motorizuoti rankiniai ventiliatoriai gali padėti dar daugiau. Tai puikus būdas išlaikyti vėsią ir vėjas, sako Kazimieras. Taip pat paskirkite ką nors, kad su jais būtų laikomi daug audinių, jei jums reikia dulkių - galbūt jūsų MOH ar vienas iš jūsų bridesmaids gali laikyti savo sankaba, kai jums jų reikia. Vestuvių programos sirgaliai, kad svečiai būtų atvėsti

Išankstinis planas su savo makiažo menininku

Kazimieras sako, kad kalbant su savo makiažo menininku apie jūsų susirūpinimą iš anksto, yra puikus būdas įsitikinti, kad būsite pasiruošę fotografuoti, todėl pasikliaukite jais. „Jie turėtų žinoti, kokio produkto reikia naudoti, kad visą dieną liktų nepaliestas veidas“, - priduria ji. Bet jei jūs esate savarankiškai, kai kalbate apie savo makiažą, nesijaudinkite. Jums gali prireikti įsigyti papildomų produktų. "Jei nesate samdomas makiažas, įsitikinkite, kad gausite ilgą drabužių makiažą, puikų gruntą ir gražų purškimo purškiklį."

Ir galiausiai, dezodorantas

Tai labai didelis dalykas, ypač jei jūs pasieksite savo rankas, kad galėtumėte apkabinti visus visą registratūrą. „Mano ekstremalių situacijų rinkinyje aš visada turiu dezodorantą, bet aš juos dvigubu vasaros vestuvėse Floridoje, nes tai yra turi"Kazimieras sako: už papildomą apsaugą prakaito klausimais, ji siūlo kitą patarimą:" Aš visada priminu savo nuotakoms, kad prieš naktį dezodorantą / antiperspirantą užklijuojau, todėl jis užsikrečia prakaito kanalus, neleidžiant drėgmei pabėgti per dieną, " ji sako.

Pilnai pakrautas MOH avarinis rinkinys