Kaip padaryti, kad sparnuotieji akių kontūrai atrodytų nuotakos


Kiekviena moteris mėgsta dramatišką akį kaskart roko, bet tai yra jūsų vestuvių diena tikrailaikas tai padaryti? Atsakymas visiškai priklauso nuo jūsų, bet jei ieškote idėjos išbandyti, kad nebus visiškai iš lauko, apsvarstykite sparnuotą akių kontūrą. Geriausiai pasiekiama naudojant skystą švirkštą ar gelio linijinį šepetėlį, sparnuotasis akių kontūras gali paversti jūsų kasdienį grožį žvilgsniu į kažką šiek tiek labiau ypatingą, ypač kai jis taikomas teisingai. Svarbiausias dalykas, kad šis labiau papuoštas grožis atrodytų jausmas? Paprašykite savo makiažo menininko sukurti švelnesnę šios mados išvaizdos versiją. Čia mūsų geriausi patarimai vestuvių vertingiems sparnuotiems akių kontūrams.

Makiažas Patarimai, kaip pasiekti ryškias akis

Padarykite jį subtiliai dūmai.

Puikus būdas suminkštinti sparnuotojo skystojo įdėklų išvaizdą yra dūminių šešėlių spalvos, kad susietų viską kartu. Sukūrę linijinį sparną, pridėkite juodą akių šešėlį su dėmių teptuku tiesiai virš viršutinės blakstienų linijos. Tai sukurs minkštą, dūminį vaizdą į blakstienų liniją, kad ji galėtų sklandžiai maišyti su jūsų šešėliais. Kad atrodytumėte dar švelnesnę, juodą šešėlį sumaišykite su likusiu jūsų akių makiažu, kad visa išvaizda būtų minkšta ir seksuali.

Eikite į blizgesį.

Jei jūsų gyvenime yra viena diena, kad jūsų grožio išvaizda turėtų šiek tiek blizgesį, tai jūsų vestuvių diena. Nesvarbu, ar tai paprastas minkštas blizgesys ant akies voko, ar blizgesio linijinė linija, tiesiai virš jūsų katės akies, susiejant sparnuotą akių kontūrą su kibirkšties doze, visa išvaizda taps minkšta ir šviežia. Pritaikę juodą sparnuotąjį akių kontūrą, pereikite per vieną iš šių blizgesio linijinių antgalių, kad pasiektumėte subtilų blizgesį.

Pasakykite „taip“ blakstienoms.

Sparnuotieji akių kontūro užrašai yra sunkūs. Jei esate tvora apie dirbtinių blakstienų panaudojimą apskritai, nepamirškite, kad jūsų akys atrodys labiausiai išbaigtose nuotraukose su kai kuriomis netikriomis blakstienomis, ypač jei bandote dramatišką makiažo išvaizdą. Jūsų blakstienų nereikia būti itin sunkios, ir, tinkamai pritaikius, galutinis rezultatas tiesiog padidins natūralią jūsų akių išvaizdą.