Kaip įtraukti savo pamotę į vestuvių planavimą


Fotografija: James Moes

Jei jūsų motina ir tėvas išsiskyrė, vestuvių planavimas dažnai tampa bent šiek tiek sudėtingesnis. Galų gale, net labiausiai draugiškų egzes valdymas gali sukelti stresinę situaciją. Ir jei vienas ar abu tėvai vėl susituokė, dabar jūs turite dar daugiau pagrindinių žaidėjų, įskaitant ir papildomą motinos motiną. Nesvarbu, kokio tipo santykiai turite su pamotė, tai gražus gestas, kad ją įtrauktumėte į raukšlę ir įsitikinkite, kad ją įtraukti į vestuvių planavimą (esame tikri, kad tai reikštų daug!). Žinoma, jūs taip pat turite įsitikinti, kad kruopščiai vilksite tą liniją, kad taip pat neperžengtumėte linijos su nuotakos motina, balansuojantis veiksmas, kurį mes padėsime jums įsisavinti.

Susiję: Vestuvių etiketas tėvams

Taigi, kaip jūs turėtumėte įeiti į savo pamotę didelėje dienoje, nesukeldami savo motinos? Lygiai taip pat, kai turėtumėte perduoti su vestuvėmis susijusias užduotis, atlikite savo šeimos narių stipriąsias puses. Pavyzdžiui, jei vienas iš tėvų yra stiliaus sąmoningas, o kitas yra šeimininkas balansuodamas biudžetus, įdėkite šiuos įgūdžius dirbti. Tarkime, kad jūsų pamotė yra nuostabi su skaičiais ir yra žinoma kaip žudikas derybininkas - ar ji turi būti tokia, kuri nagrinėja pardavėjo sutartis. Kita vertus, jei ji yra „pasidaryk pats“ meistras, paprašykite, kad ji padėtų pakelti kai kuriuos kūrybinius dekoro elementus. Pagalvokite ne tik apie tai, kur ji duoda vertę, bet tai, ką ji mėgsta daryti (ir ką tavo mama ir būsima motina) neprieštaraus, kad nuimtų savo plokšteles.

Vestuvių planavimo pradžioje būkite atviri su savo pamotė, kad norėtumėte ją įsitraukti ir net paklausti, ką ji norėtų padėti. Tada priskirkite savo užduotis, kurios jums prasmės, kitoms mamoms ir jūsų darbų sąrašui.