Kaip „Priimti“ savo vestuvių tiekėjus registratūroje


Fotografija: Jesse Leake

Pardavėjai taip pat yra žmonės. Nors samdote juos dirbti savo registratūroje, fotografas, videografas, renginių planuotojas, grupė ar DJ, o visi padėjėjai nėra viršžmogiški. Jiems reikia maisto ir gėrimų bei poilsio pertraukų, kaip jūs darote, kai dirbate, po kelių valandų atgaivinti energiją. Taigi, nepaisant to, kad jie dirba jūsų renginyje, žinokite, kad vis dar yra jūsų pareiga būti dideliu priimančiųjų specialistų priimančiuoju. Štai keletas patarimų, kaip elgtis su savo pardavėjais.

Kaip turėti gerą ryšį su savo vestuvių pardavėjais

Pašalinkite juos.

Maistas leis jiems energingai veikti, kad jie galėtų ir toliau puikiai dirbti savo partijoje. Jums nereikia duoti jiems tų pačių penkių patiekalų, kuriuos svečiams valgo, bet jų vakarienė turėtų būti užpildyta ir gausu, pageidautina karšta (premijos taškai, jei tai skanūs ir maistingi). Paklauskite savo maitinimo paslaugų teikėjo, kokie variantai yra pardavėjo patiekalams (paprasti patiekalai, pavyzdžiui, makaronai ir salotos arba kepta vištiena ir daržovės yra gerai) ir kokia kaina yra. Pardavėjai turėtų valgyti tuo pačiu metu, kai patiekiami svečių vakarienės. Ir jei norite jiems patiekti tą patį maistą, jūs ir jūsų svečiai valgys? Jie tikrai įvertins gestą.

Leiskite jiems imtis pertraukų.

Grupė negali žaisti, o DJ negali baigti valandų. Interviuodami muzikos žmones, paklauskite apie pertraukas - kiek jiems reikia ir kada jie paprastai juos paima. (Tai paprastai yra trys ar keturi per keturių valandų registratūrą, suskirstyti į vieną dvidešimties minučių valgio pertrauką, o likusi dalis - apie dešimt ar penkiolika minučių.) Išsami informacija turi būti nurodyta sutartyje.

Pakvieskite oficialią priėmimą - galbūt.

Kartais tarnautojas laikomas pardavėju. Nesvarbu, ar pakviesite jį į priėmimą, priklauso nuo to, kokio tipo santuokos su jumis susituokia. Jei tai yra dvasininkės narys, arti artimo ar tapti draugiškas vestuvių planavimo metu, visais būdais pakvieskite kvietimą. Jei valdovas yra miesto rotušės tarnautojas, su kuriuo susitiko akimirkas prieš ceremoniją, galite kirsti jį iš svečių sąrašo.