Kaip išsinuomoti įžymybių muzikantą atlikdami savo vestuves


Fotografija: Hopkins Studios

Jūsų mėgstamiausia muzikantė atliks gyvą pirmojo šokio dainos leidimą, ar kitaip šokdama iki didžiausių jų pasiekimų priėmimo metu, skamba kaip svajonė daugeliui nuotakų ir jaunikių, tačiau ji neturi būti. Tiesą sakant, fantazijos pavertimas tikrove galėtų būti iš tikrųjų įmanoma, ypač jei turite Rachel Dalton, kuris padeda poroms saugiai žaisti žvaigždes, kaip muzikantai, už savo renginius - savo kampe. Neseniai ji padėjo klientams saugoti Jason Derulo, James Taylor, Ne-Yo ir Austin Mahone už jų priėmimus ir įvykius. Kaip tai veikia? Nuotaka ir jaunikis išsiunčia savo A sąrašo našumo pageidavimų sąrašą ir ji patikrins prieinamumą ir kaštus, tada naudos savo advokato foną tvarkyti visas sutartis ir draudimą. Jos gamybos partneris padeda išspręsti vairuotojo ir kelionės poreikius, o tai reiškia, kad pora (ir jų planuotojas) gali atsigulti ir mėgautis.

Nuo planavimo perspektyvos Dalton pažymi, kad keletą mėnesių, kad būtų išspręstos, idealiai tinka, bet kad praeities minutės maršrutas kartais duoda geriausią pasiūlymą. „Tai suteikia daugiau svertų deryboms, jei menininkas yra prieinamas“, - sako Dalton. Nepriklausomai nuo laiko, biudžetas greičiausiai yra pagrindinis veiksnys nustatant, ar garsus muzikinis svečias yra ar ne. „Dalton“ dirbo su menininkais, kurie nuo kelių tūkstančių dolerių ima mokestį iki tų, kurie yra septynių figūrų diapazone, todėl dalis jos darbo yra padėti poroms įvertinti didesnį pramogų vaizdą. Padėdami jiems atrinkti nuostabias, bet už brangias kainas ir DJ, jie gali išlaisvinti daugiau biudžeto žymiam atlikėjui.

Kai žinosite, kad galite jį atsiimti finansiškai, norėsite pasikalbėti su savo planuotoju aptarti logistiką ir parengti planą. Kai kurie planuotojai įpratę dirbti su žvaigždės talentais. Kimberly Curtis iš Toast Santa Barbara neseniai John Legend grojo procesinę dainą ceremonijos metu. Ji siūlo turėti specialų darbuotoją bet kuriam talentui, sutelkiant dėmesį tik į logistiką (pvz., Kelionės ir garso gamybą) ir poreikius (pvz., Valgį).

Susiję: Įžymybių vestuvių dainininkai, kuriuos norime išsinuomoti

Kate Steele iš „H Three“ renginių Našvilyje padėjo savo nuotakos mėgstamą grupę „Earth Wind & Fire“ žaisti registratūroje. Jos pasiūlymas kitoms poroms, norinčioms samdyti savo garsenybių atlikėjus, yra pradėti procesą kuo greičiau. „Jie paveikė beveik kiekvieną aspektą: palapinę, sceną, oro kondicionavimą, šviesas“, - sako ji, todėl reikia atsižvelgti į jų poreikius, kai planuojate savo grindų planą ir užbaigiate sprendimus su kitais dalyviais.

Kai Lionel Richie žaidė vestuves Greenbrier'e, netikėtai tėvo tėvas buvo nustebęs. Tai reiškė, kad kurortas ir gamybos įmonė turėjo sukurti dirbtinę foną priimant didelį atskleidimą, o vakaro tvarkaraštis taip pat reikalavo šiek tiek pataisymų. Kadangi nuotaka ir jos tėvas mėgsta muzikantą (ji pasirinko „Lionel Richie“ dainą tėvo ir dukters šokiui, nežinodama, kad atlikėjas ten bus asmeniškai), jų šokis buvo sąmoningai numatytas vėliau naktį nei įprasta, kad po to, kai jis dainavo „Ji yra ponia“, likusi jo dalis rinktųsi šokių aikštelėje. Jei ketinate nustebinti, būtinai apsvarstykite nakties srautą ir pagalvokite apie tai, kaip muzikantas pasislėps nuo svečių ir darbuotojų, kad išlaikytų dalykus.

Galutinis dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad nors dauguma grupių ir DJ reikalauja valgio ir vietos pertraukai, garsenybių talentai gali turėti daugiau reikiamų užklausų, o tie, kurie gali padaryti ar nutraukti biudžetą. Marcy Blum iš Marcy Blum Associates sako: „Rider yra sudėtinga dalis, nes ji gali pridėti milžinišką sumą į pradinę menininko kainą“, - aiškina ji. „Įprasta, kad motociklininkas diktuoja, kad žvaigždė turi palydą, kuri turi būti skrendama į pirmąją klasę ir taip pat supakuota į penkių žvaigždučių viešbutį.“